Nef Kağıthane 11 Projesinde Satışlar Sürüyor

20 Nisan 2015
PAYLAŞ
Nef Kağıthane 11 Projesinde Satışlar Sürüyor

Timur Gayrimenkul'un emlak ve gayrimenkul piyasasının prestijli serilerinden olan Nef'in 11'incisi olan Nef Kağıthane 11 projesi 348 konuttan meydana geliyor.

Timur Gayrimenkul tarafından Kağıthane'de 14,907 metrekarelik alan üzerinde kurulan proje Kanyon'a 2,5 kilometre, tünele 3 kilometre, Çağlayan Adliyesine 1.5 kilometre mesafede konumlandırıldı.

Nef Kağıthane 11 PROJE DETAYLARI

- “2500 TL maaş alıyorsanız bugün ev sahibi olabilirsiniz” sloganı ile yola çıkan Timur Gayrimenkul, Nef Kağıthane projenin altına imzasını atıyor.

- 37 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri bulunan proje 348 adet konut ve ofis bulunmakta, 14 katlı konut bloklarının yanı sıra ofis bölümünün olduğu blok 6 loft kattan oluşmaktadır.

- Nef Kağıthane’yi diğer projelerden ayıran özellik ise içerisinde Foldoffice ve Foldhome bulunuyor olması. Bu Foldhome ve Foldoffice’ler de kullan-öde sistemi uygulanıyor ve 10-30 TL arasında başlangıç gösteriyor. Foldhome ve Foldoffice’nin en büyük özelliği ise katlanabiliyor olması.

- Nef 11 Kağıthane'de açık havuz, açıkhava parti alanı, koşu alanı, çocuk parkı, sera odası, ağaç ev, dinlenme alan, Play Station odası, müzik odası, misafir odaları, fitness salonu, kişisel gelişim stüdyosu, sanat atölyesi, karaoke odası, mini basketbol ve mini futbol sahası, squash, çalışma odası bulunmaktadır.

- Türk mimarlarının kurduğu Mimark tarafından tasarlanan Nef 11 Kağıthane projesinde Konut, ofis ve uluslararası otel işletmecilerinin yöneteceği ve uzun dönem kiralanacak rezidanslar yer alacak.

- Dünyanın en önde gelen mimarlık firmalarından HOK tarafından mimari danışmanlığı yapılan Nef Kağıthane 11 projesi, Kanyon’a sadece 2.5 km uzaklıkta konut, mağaza ve ofislerden oluşmaktadır. Konut satışlarının 3 ay 4 günde tamamlandığı Nef Kağıthane 11 projesinde mağaza ve ofis satışları devam etmektedir.

NEF KAĞITHANE PROJE BİLGİLERİ

Nef Kağıthane 11 Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 16 Levent 3433. İstanbul/Türkiye
Telefon : 444 9 633
Web : www.nef.com.tr
E-mail : info@nef.com.tr

Nef Kağıthane 11 Projesi Fotoğrafları :

Nef Kağıthane 11 Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık havuz
- Açıkhava parti alanı
- Koşu alanı
- Çocuk parkı
- Sera odası
- Ağaç ev
- Dinlenme alanı
- Play Station odası
- Müzik odası
- Misafir odaları
- Fitness salonu
- Kişisel gelişim stüdyosu
- Sanat atölyesi
- Karaoke odası
- Mini basketbol sahası
- Mini futbol sahası
- Squash
- Çalışma odası
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Sprinkler sistemi
- Su Deposu
- Yangın merdiveni
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış


"Nef Kağıthane 11 Projesinde Satışlar Sürüyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap