'Nef Online' hizmete açıldı

Nef'in dijital satış ofisi olan 'Nef Online' hizmete açıldı.

29 April 2020
'Nef Online' hizmete açıldı Koronavirüs salgını nedeniyle online platformda gayrimenkul satışlarının trendi arttı. Hayata geçirdiği seçkin projelerin yanı sıra yenilikçi sistemleri de yatırımcılarına sunan Nef Yapı, salgın sürecinde yatırımcılara dijital satış ofisini sundu.

Gerek yurt içi gerekse de yurt dışı faaliyetlerine devam eden Nef, son 4 senede 18 projede 6 binin üzerinde konut teslimi yaptı. Nef Yapı koronavirüs salgını döneminde evde kalan müşteriler için 'Nef Online' dijital satış ofisini hizmete sundu.

Nef Online platformunda müşterilere sesli ve görüntülü görüşme imkanı sunulurken ayrıca sanal proje turlarıyla satın almak istenen konutta adeta bir tura çıkma olanağı da sağlanıyor. Satış deneyimini tamamen dijital ortama taşıyan Nef, tüm satış süreci fonksiyonlarını özel olarak geliştirdiği dijital platformda güvenli bir şekilde müşterilerine sunmaya başladı.

SATIŞ OFİSİNE GİTMEDEN HER TÜRLÜ İŞLEMİ YAPMA İMKANI

Nef Online hakkında değerlendirmelerde bulunan Nef İcra Kurulu Üyesi Selçuk Çelik, yaklaşık 3 haftadır mevcut müşterilerimizle test edilen dijital satış ofisini tüm ziyaretçilerin kullanımına açtıklarını belirterek, "Müşterilerimiz Nef Online üzerinden dilerlerse hemen dilerlerse ileri tarihli bir görüşme randevusu oluşturabilirler. Satış ofislerimize gitmelerine gerek kalmadan, yetkili satış danışmanlarımızla görüntülü görüşme yaparak her türlü detaya ulaşabilir, hatta danışmanlarımızla birebir çalışarak kendilerine özel bir ödeme planı oluşturabilirler" ifadelerini kullandı.

Müşterilerin hiçbir ek uygulama indirmeye gerek duymadan, bilgisayar, tablet ve cep telefonları üzerinden güvenli bir şekilde Nef Online'a ulaşabileceklerini belirten Çelik, "Son dönemlerde mevcut video konferans uygulamalarında ortaya çıkan güvenlik açıkları ve data kaçakları nedeniyle, hazır bir program kullanmak yerine gerekli güvenlik altyapısını kurarak, tamamen Nef'e özel yazılmış güvenli bir dijital platform hazırladık" diye konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum