Nef'in 3 Yeni Projesi Yakında Satışta

Nef Bahçelievler, Nef Sancaktepe ve Nef Kağıthane projeleri yakında satışa çıkıyor. Projelerde ön satış dönemine özel avantajlar için ön talep toplanıyor...

05 Eylül 2016
Nef'in 3 Yeni Projesi Yakında Satışta Nef Bahçelievler, Nef Sancaktepe ve Nef Kağıthane projeleri yakında satışa çıkıyor. Projelerde ön satış dönemine özel avantajlar için ön talep toplanıyor...

Nef, İstanbul'da 3 yeni projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni projeler ikisi Avrupa yakasında Bahçelievler ve Kağıthane'de yer alırken, Nef Anadolu yakasındaki ilk projesini Sancaktepe'de hayata geçirecek.

Lansman öncesi ön satış dönemine özel fırsatların sunulacağı Nef Bahçelievler , Nef Kağıthane ve Nef Sancaktepe projeleri için ön talep toplanıyor.

Nef Bahçelievler
Merter Meydan AVM'nin yerinde hayata geçirilecek olan Nef Bahçelievler projesi Merter Tekstil Merkezi tramvay durağının hemen önünde yer alıyor. 10 blok halinde inşa edilecek olan projede 1000'i aşkın konut olması bekleniyor.Projenin inşaatı için yıkım çalışmaları tüm hızıyla devam ederken proje için ön talep sürecide sürüyor. Nef'in buluşu Foldhome sistemine sahip olan Nef Bahçelievler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Nef Bahçelievler projesi Kale Outlet Center AVM'ye, Metro markete, Ramada Otel'e komşu olarak yükseliyor. Proje E-5'e 2 dakika mesafede konumlanıyor.

Nef Kağıthane
Kağıthane Cendere Vadisi'nde yaşama geçirilecek olan Nef Kağıthane projesi Axis AVM'y yakın mesafede yükseliyor. Henüz detayları tam olarak açıklanmaya Nef Kağıthane projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.Önümüzdeki günlerde satışa çıkması beklenen Nef Kağıthane projesi toplu ulaşıma yakın mesafede konumlanıyor. Nef Kağıthane projesi Nef Kağıthane 3 ve Nef Kağıthane 11 projelerine komşu olarak yükseliyor.

Nef Sancaktepe
Nef'in Anadolu yakasındaki ilk projesi olarak yükselen Nef Sancaktepe projesi için ön talep toplanıyor. Yakında satışa çıkması beklenen Nef Sancaktepe projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.Detayları yakında açıklanacak olan Nef Sancaktepe projesi Rings AVM'ye komşu olarak yükseliyor. Nef Sancaktepe projesi 2019 yılında açılması planlanan Üsküdar Sancaktepe metrosunun Veysel Karani durağına yürüme mesafesinde konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı, Gebze ve Başiskele’de 3 arsa satacak

Kocaeli Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı İzmit Emlak Müdürlüğü ve Gebze Emlak Müdürlüğü,

23 Ekim 2017


Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Tüm konutlar deprem sigortalı oluyor

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yaptığı açıklamada Türkiye'deki tüm konut ve b

22 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.