Nef'ten Kandilli'de göz kamaştıran proje

Nef'in Kandilli'de yapmayı planladığı proje, emlak dünyasında büyük yankı uyandırdı.

02 Temmuz 2017
Nef'ten Kandilli'de göz kamaştıran proje Nef'in Kandilli'de yapmayı planladığı proje, emlak dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Boğaz yaşamına ultra lüks bir hayatı getirecek Nef Kandilli Projesi yakında satışa sunulacak. Proje hakkında firma tarafından detaylı bilgiler paylaşılmasa da emlak dünyasında şimdiden projenin büyük bir heyecan doğurduğu görülüyor.

'Luxury living' yani lüks yaşam konseptini Kandilli'de eşsiz boğaz manzarası ile birleştirecek projenin satış fiyatları çok yakında belli olacak. Lüks yaşamdan ve İstanbul'un enfes boğaz manzarasından vazgeçemeyenler için müthiş bir fırsat olarak görülen projeye yoğun bir ilgi olması bekleniyor.

TÜRKİYE'DE BİR İLK OLACAK

Emlak kulislerinden gelen bilgilere göre, Nef'in Kandilli projesinde Türkiye'de daha önce görülmemiş ortak kullanım için yalıların olacağı öğrenildi. Dünyanın birçok yerinde oluşturulmaya başlanan bu yapı, Türkiye'de ilk kez Nef tarafından tasarlanmış olacak.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARLA GÖRÜŞÜLÜYOR

Boğaza ultra lüks bir hayatı getirmeyi hedefleyen Nef, bu projenin tasarımı için dünyaca ünlü İtalyan markaları olan Missoni ve Etro'yla görüştüğü öğrenildi. Tasarım denildiğinde lüks kavramını dünyaya sunan Missoni ve Etro markaları, İstanbul Boğazı'na da lüks hayatı Nef'in Kandilli Projesi ile sunacağa benziyor. Gelen bilgilere göre, iki İtalyan markasından biriyle kısa zamanda anlaşma imzalanacak.

NEF'TEN 2017 YILINDA 1.9 MİLYAR TL YATIRIM

2017 yılıyla beraber İstanbul Anadolu Yakası'nda birçok projeye girişen Nef'in bu yıl için 1.9 milyar TL yatırım değerine sahip konut ve akademik rezidans yapacağı öğrenildi. Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, 2017 yılından umutlu olduklarını belirterek İstanbul'da yeni projeler geliştireceklerinin altını çizdi. 2017 yılında Kandilli ile Beykoz Ve Güneşli Basın Ekspres'te proje gerçekleştireceklerini belirten Timur, Kağıthane ve Sancaktepe'de yakaladıkları başarıları yeni projelerde de yakalamayı hedeflediklerini açıkladı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İnşaat sektörü KDV indirimi sürecinin uzatılmasını istedi

İnşaat sektörü KDV indirimi sürecinin uzatılmasını istedi

Eylül ayında sona erecek KDV indiriminin sürmesi için sektör temsilcileri ortak görüş bildirdi. Mar

18 Ağustos 2017


Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliği düzenlemesi yürürlüğe girdi

Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliği düzenlemesi yürürlüğe girdi

Bakanlar Kurulu Kararı ile Emlak Vergisine Matrah Olacak Vergi Değerlerinin Takdirine İlişkin Tüzük

18 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat