Nef’ten Yalıkavak’ta ‘Yaza Merhaba’ Partisi

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Nef, Bodrum Gölköy ve Yalıkavak’ın ardından şimdi de Bodrum merkezde üçüncü satış ofisini açıyor.

22 June 2024
Nef’ten Yalıkavak’ta ‘Yaza Merhaba’ Partisi Yatırım değeri yüksek projeleri ile büyümeye devam eden şirket, Yalıkavak’ta düzenlediği ‘Yaza merhaba’ etkinliği ile tüm Nef projelerini yatırımcıları ile buluşturdu.

Türkiye’nin önde gelen şehirlerinde ve globalde başarılı projelere imza atan Nef, Bodrum merkezde açtığı yeni satış ofisi ile satış ağını genişletmeyi sürdürüyor.

Gölköy ve Yalıkavak’ın ardından Nef’in geniş ve çeşitli proje yelpazesini Bodrum merkezde açtığı yeni ofisinde tanıtmaya hazırlanan şirket, Yalıkavak’ta yatırımcılar ve potansiyel müşterileri için keyifli bir ‘Yaza Merhaba’ partisi düzenledi. Bölge sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Nef’in mevcut projelerinin anlatılmasının yanı sıra yeni projelerinin de tanıtım ve duyurusu yapıldı.

Projeleri yakından tanıyıp yatırım yapmak isteyenleri Bodrum’un keyifli atmosferinde buluşturan etkinlikte Nef, misafirlerine alanda yapılan satışlara özel indirim ve ödeme olanakları da sundu.

Türkiye ve dünyada güçlü büyüme

Son iki yılda 35 milyon metrekare arsa satışı gerçekleştiren Nef, Türkiye genelindeki 30’un üzerindeki satış ofisi ile geniş bir bayi ağına sahip. Almanya’da 9 ofisi bulunan Nef, her bir projede o bölgenin benzersiz doğası ve potansiyeli ile yatırımcılara fırsatlarla dolu bir dünya sunuyor. Tüm Nef Arsa lokasyonlarında %0.99 oranında banka kredisi fırsatı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunan şirketin, arsa projelerinde modüler ev sistemleri flexhome Nef mimari tasarım ve uygulama güvencesi ile sağlanıyor.

Müşteri tarafında yüzde 100 büyüme hedefi

Nef Arsa Satış Direktörü Emre Erkan, “Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiğimiz Nef Arsa projelerimizi geniş kitlelere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Bodrum’da açtığımız yeni satış ofisimizin bölgeye ve yatırımcılara hayırlı olmasını diliyorum. Bodrum, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en gözde tatil ve yaşam bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor. Yeni ofisimizle birlikte, bu eşsiz bölgedeki yatırım fırsatlarını daha fazla insanla buluşturmayı amaçlıyoruz. Geniş yelpazedeki projelerimiz ile yatırımcılarımız için farklı ihtiyaç ve beklentilere yönelik çözümler sunmayı hedeflediğimiz bu etkinlik aynı zamanda müşterilerimizle olan bağlarımızı güçlendirmek için de önemli bir fırsat” dedi.

Global pazarda da varlıklarını güçlendirmeyi hedeflerine dikkat çeken Erkan şöyle devam etti: “Nef Arsa tarafında, müşteri sayımızı iki katına çıkarmayı ve global pazardaki varlığımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Yeni lokasyonlarda projelerimizin lansmanlarını planladık ve kira getirili Novu markası ürünlerimizi global pazara taşıdık. Ayrıca, modüler ev sistemi Flexhome ile inovasyonlarımızı sürdürerek müşterilerimize daha fazla değer yaratmayı amaçlıyoruz.”HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


RAMS Garden’da erken teslim festival coşkusunda yaşandı

RAMS Garden’da erken teslim festival coşkusunda yaşandı

RAMS Türkiye, 18 Mayıs Cumartesi günü RAMS Garden Bahçelievler’de özel bir festival düzenleyerek ev

20 May 2024


POLAT ENERJİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

POLAT ENERJİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Yenilenebilir enerji sektörünün öncü oyuncusu Polat Enerji, 756,2 MWm kurulu gücüyle Türkiye’de topl

18 May 2024


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum