Nevalife Ankara, başkente lüks hayatı getirmeye hazırlanıyor

Ata Grup imzası ile Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilmeye hazırlanan Nevalife Ankara Porjesi'nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

19 Temmuz 2017
Nevalife Ankara, başkente lüks hayatı getirmeye hazırlanıyor Başkente lüks yaşamı getirmeyi amaçlayan Nevalife Ankara, Çayyolu Dodurga'da inşa ediliyor. Teslim tarihinin Aralık 2019 olarak hedeflendiği proje, 20 bin metrekaresi ticari ve 60 bin metrekaresi de konut alanı olmak üzere tasarlandı. Nevalife Ankara Projesi'nde 182 konutun yanı sıra 32 adet de bağımsız ticari alan bulunuyor.

Dairelerin tamamının 4+1 konut tipi modelinde tasarlanan Nevalife Ankara'da dairelerin büyüklükleri ise brüt 220 metrekare, net 184 metrekare şeklinde oluşturulacak.

İki blok halinde tasarlanan Nevalife Ankara Projesi, başkentin lüks semtleri arasında yer alan Çayyolu'na farklı bir hava katacağı düşünülüyor. Lüks yaşamın yanı sıra konforlu bir yaşam da sunmak isteyen Nevalife Ankara, projesinde birçok sosyal donatıyı barındırıyor. Proje toplam alanında 14 bin 400 metrekaresi yeşil alana ayrılan Nevalife Ankara'da restoran ve market gibi olanaklar yer alıyor. Bunların yanı sıra ailelerin de unutulmadığı projede, çocuk oyun alanları, kafeteryalar, yürüyüş parkuru gibi imkanlar da yer alacak. Fitness salonu ve saunanın da düşünüldüğü projede aynı zamanda otopark ve güvenlik sorunu da yaşanmayacak.

Ankara'nın ilk karma konsept yapılı projesi olma özelliği taşıyan Nevalife Ankara'da konut fiyatları henüz açıklanmadı. Öte yandan henüz konut fiyatlarının açıklanmamasına rağmen özellikle yatırımcıların projeye yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.