New York’taki Daire 19 Bin TL Peşinatla Adana’da

03 Şubat 2016
PAYLAŞ
New York’taki Daire 19 Bin TL Peşinatla Adana’da

Halil Avcı İnşaat, New York’taki dairelerden izler taşıyan yeni bir projeye başlıyor. Projede 19 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

Adana’da Billur Yalı, Dream Town, Dream Garden, Dream Park ve Dream Land gibi projelere imza atan Halil Avcı İnşaat, yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor.

New York’taki dairelerden izler taşıyan Halil Avcı inşaat Adana projesi 7 Şubat’ta görücüye çıkacak.

19 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen projede toplam 93 daire yer alıyor. Proje 15 katlı tek bloktan meydana geliyor.

ADANA’DA İLK OLACAK
Yeni projelerinin Adana’da bir ilk olacağını söyleyen , Halil Avcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, projenin gerek mimarı özellikleri gerekse de daireleri ile iz bırakan bir proje olacağını dile getirdi.
Daha önceki projelerinde olduğu gibi bu projelerin de kısa sürede prim yapacağına dikkat çeken Avcı, sadece 19 bin lira peşinatla satışa sunacakları yeni projede herkese uygun kredili veya kredisiz ödeme seçeneklerinin olduğunu belirtti.

Avcı, anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla 120 aya kadar kredi kullanma fırsatının olduğunu söyledi.


"New York’taki Daire 19 Bin TL Peşinatla Adana’da" haberine ait 2 yorum

Veysel

08 Feb 2016, 03:02

Daire ile ilgili ararmisiniz 19 bin peşin gerisi nasıl ödeme seçeneği olabilir yer semt nerde olacak aranıp dönülürse sevinirim.......... iyi şalismalar

cemil şen

04 Nov 2016, 18:43

19 bin peşin geri kalanın ödemesi nasıl olacak bilgi verirseniz sevinirim iyi akşamlar

Yorum Yap