NG Kütahya Seramik’ten Dev Adım!

Kütahya Merkez'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Ağustos 2015
NG Kütahya Seramik’ten Dev Adım!

NG Kütahya Seramik, uluslararası çapta kabul gören EPD (Environmental Product Declaration - Çevresel Ürün Beyanı) belgesini aldı.

Türk Standartlar Enstitüsü (TSE)’nün, standardın üzerinde kaliteli ürün üreten firmalar için başlattığı “Çift Yıldız Belgesi” uygulaması ile NG Kütahya Seramik üstün kalite anlayışını tescil ettirdi.

TS EN ISO 14411 standardı kapsamında olan seramik ürünler için aranan tüm kriterleri yerine getiren işletme, TSE’den “Çift Yıldız Belgesi” almaya hak kazandı. NG Kütahya Seramik, bu önemli belgeyi; duvar ve yer seramiği, sırlı porselen seramik ve seramik ürün gruplarının tamamında almayı başardı.

NG Kütahya Seramik, EPD (Environmental Product Declaration - Çevresel Ürün Beyanı) belgesiyle de başarısını uluslararası pazarda taçlandırdı.

NG Kütahya Seramik, EPD Belgelendirme Projesi çalışmasına geçtiğimiz yıl başlamıştı. Proje çerçevesinde NG Kütahya Seramik’in üretimini yaptığı ‘yer-duvar ve porselen’ ürünleri, İsveç’te doğrulayıcı firma tarafından incelendikten sonra The International EPD System'de kayıt altına alındı.

DEV ADIM

NG Kütahya Seramik, EPD Belgesi ile ulusal ve uluslararası ‘Yeşil Bina’ projelerine rahatlıkla ürün sunumu yapabilecek, Yeşil Bina belgelendirme sistemlerinde ilave puan kazanma fırsatı yakalayacak.

The International EPD System'de kayıt altına alınan NG Kütahya Seramik, Avrupa Birliği pazarları başta olmak üzere uluslararası pazarlarda küresel oyuncu olma yolunda dev bir adım attı. NG Kütahya Seramik, Uluslararası ECO Platform üyeliği ile de sadece önde gelen yapı malzemeleri üreticilerinin yer aldığı listeye adını yazdırmayı başardı.

ng-kutahya-seramik-detayHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hasanoğlu İnşaat ve Suudi Arabistanlı Alasiri iş birliği yapacak

Hasanoğlu İnşaat ve Suudi Arabistanlı Alasiri iş birliği yapacak

Hasanoğlu İnşaat Suudi Arabistanlı Alasiri ile ortaklık gerçekleştiriyor. İki firma ilk olarak Bahçe

11 Ağustos 2017


Ortadoğu Grup'tan Kurban Bayramı'na özel kampanya

Ortadoğu Grup'tan Kurban Bayramı'na özel kampanya

Ortadoğu Grup, İstanbul'da yer alan üç konut projesi için Kurban Bayramı'na özel kampanyalar yapılac

11 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat