NG Residence Güneşli Görücüye Çıktı

İstanbul Bağcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

05 Nisan 2016
NG Residence Güneşli Görücüye Çıktı

Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen NG Residence projesi görücüye çıktı. NG Residence fiyatları 500 bin TL’den başlıyor....

NG Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen NG Residence projesi görücüye çıktı.

Birbirine paralel yükselen 2 simetrik vazo formundaki kuleden oluşan NG Residence Güneşli proesinde Merriott tarafından işletilecek 28 katlı 5 yıldızlı bir otel bloğu ve 26 katlı residence bloğu yer alıyor.

276 konut ve 4 penthouse daireden oluşan NG Residence projesinde konutların yanı sıra 3 bin 200 kişi kapasiteli kongre merkezi bulunuyor.

METREKARESİ 7 BİN TL
Büyüklükleri 65 ile 135 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları 7 bin TL’den başlıyor. NG Residence daire fiyatları 500 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

36 AY SIFIR FAİZLE TAKSİT FIRSATI
36 ay 0 faizle taksit imkanının sunulduğu NG Residence projesinde teslimlerin ise 2018’de yapılması planlanıyor.
Merkezi konumu ile dikkat çeken proje E-5 karayoluna 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 7 kilometre, 3. Havalimanı’na ise 30 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

NG Residence Kütahya Seramik projesinin sosyal olanakları arasında ise, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun alanları gibi birçok imkan yer alıyor.

VAZODAN İLHAM ALINDI
NG Residence projesinin tasarımında vazodan ilham aldıklarını belirten NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Gurubumuz içinde ürettiğimiz bir ürün (vazo) vardı ki bu ürün müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ürün oldu. Biz de bu en çok beğinilen vazo formunu projemize taşıdık. Bundan sonraki projelerimiz de de farklı konseptler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

İLK AMA SON OLMAYACAK
Bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde inşaat yaptıklarını fakat NG Residence projesinin satış amaçlı ilk projeleri olduğuna dikkat çeken Erkan Güral, bu ilk ama son projemiz olmayacak dedi. Güral, “Bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde fabrika inşaatı geliştirdik. Ama bunların hiç biri satış amaçlı değildi. NG Residence projesi satış amaçlı ilk projemiz ama son projemiz olmayacak. Basın Ekspres’te ve Anadolu Yakası’nda arsa stoklarımız var. Buralarda da yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.

YÜZDE 40 KAZANDIRACAK
Lansman öncesi projenin yüzde 30’unu sattıklarını belirten Erkan Güral, “Lansman öncesi ufak ufak işimize dostumuza satışlar yapmaya başlamıştık. Bir de baktık ki yüzde 30’u satılmış. Metrekaresi 7 bin TL’den satışlarımız başladı. Proje tamamlandığında en az yüzde 30-40 prim yapacak” diye konuştu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.