Nidapark Kayaşehir 453 Bin TL’den Satışa Çıktı

Emlak Konut güvencesiyle yükselen Nidapark Kayaşehir projesi 453 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projeden yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

29 Eylül 2016
Nidapark Kayaşehir 453 Bin TL’den Satışa Çıktı Emlak Konut güvencesiyle yükselen Nidapark Kayaşehir projesi 453 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projeden yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir Kayaşehir’de yaşama geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satışlar başladı. Nidapark Kayaşehir projesi Emlak Konut GYO güncesiyle Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.

77 bin 327 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde konutlar, cadde dükkanları, ofisler ve alışveriş merkezi yer alıyor. 4 etaptan oluşan projenin Zümrüt Yakut ve Elmas isimli konut etapları satışa sunuldu.

Toplam bin 233 bağımsız birimden oluşan Nidapark Kayaşehir projesinde 843 adet daire bulunuyor. 7 bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire, 3 Nidapark Kayaşehir Zümrüt'te 3 blokta 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire ve Nidapark Kayaşehir Elmas'ta 3 blokta 4+1 ve 5+1 tipinde 54 adet daire yer alıyor.

KAYAŞEHİR'E PALLADİUM AVM GELİYOR
Nidapark Kayaşehir'in ticari etabında ise henüz satışlar başladı. Ofislerin yer aldığı etapta Palladium Kayaşehir AVM ve 28 adet cadde dükkanı da bulunuyor. Tahincioğlu AVM markasını Nidapark Kayaşehir projesiyle bölgeye taşıyor.453 BİN TL'DEN BAŞLIYOR
Nidapark Kayaşehir fiyatları 453 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 93 bin TL'ye kadar yükseliyor. Alanları 102 ila 226 metrekare arasında değişen dairelerin metrekare birim fiyatları ise 3 bin 800 TL'den başlangıç gösteriyor.

YÜZDE 5 PEŞİNATLA
Nidapark Kayaşehir projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Yüzde 12,5 tutarında 6. ayda ve yüzde 12,5 tutarında 12. ayda ara ödeme yapılan projede kalan tutar banka kredisi ile ödenebiliyor. 60 ay için yüzde 0.42, 120 ay için 0.70 faiz oranı uygulanıyor.

HAZİRAN 2018'DE TESLİM
Daire teslimlerinin 2018 yılının Haziran ayında yapılması planlanan Nidapark Kayaşehir projesinde bay bayan kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, hamam, buhar odası, masaj odası, cafe, çocuk kulübü, bilardo salonu, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, genç oyun odası, yürüyüş yolları, seyir terasları, misafir ağırlama odası, süs havuzları, otopark, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

LANSMAN ÖNCESİ 143 MİLYON TL'LİK SATIŞ
Projenin tanıtım toplantısında konuşan Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, 15 Temmuz Cuma gecesi yaşanan hain saldırının ardından ilk Pazartesi günü Emlak Konut tarafından kampanya için çağırıldıklarını ve ekonominin toparlanması için atılan bu büyük adımda proje hazır olmasa da ellerinden geldiğince dahil olmaya çalıştıklarını söyledi. Tahincioğlu, "Kampanya için ön satışlara başladık. Bu süreçte satış ofisine yaklaşık bine yakın ziyaret oldu. 1,5 ayda 143 milyon TL değerinde 216 konut satıldı" dedi.

YÜZDE 40-50 PRİM
Bu zamana kadar projelerinde minimum yüzde 40 ila yüzde 50 arasında kazandırdıklarını söyleyen Tahincioğlu, "Bu projemizde de minimum yüzde 40 prim öngörüyoruz. Bölgeye çok inanıyoruz. Projeden ziyade bölgenin ciddi değer kazanacağını düşünüyorum" dedi.

BAŞAKŞEHİR'E GÜVENİYORUZ
Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Alparslan Çalım, Biz Başakşehir'e ve geleceğine güveniyoruz. Planlı olarak yükselen bu ilçenin geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden ihale ısrarcı olduk" diye konuştu.

KAYAŞEHİR'DE ARSAMIZ KALMADI
Projenin tanıtım toplantısına katılan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Kayaşehir bölgesinin master plan çerçevesinde tasarlanıp planlandı. Bizde etap etap satışa çıktık. Bugüne kadar burada 12 bin 300 bağımsız birimi ihale ettik. Bunun 9 bin 500 küsürü satıldı. Burada satışı devam eden 2 bin 500 3 bin arasında birim kaldı. Emlak Konut olarak bu bölgede elimizde başka arsa kalmadı. Son arsamızı Tahincioğlu'na ihale ettik. Arsa alıp geliştiren bir şirketiz. Burada yeni arsalarımız olabilir" dedi.4 BİN 500 YENİ KONUT SATIŞA ÇIKIYOR
Ekim Kasım aylarında Emlak Konut olarak yeni projelerini satışa çıkaracaklarını söyleyen Kurum, "Ekim-Kasım aylarında yaklaşık 4 bin 500 yeni konutu satışa çıkarıyoruz. Bunun 2 bin küsürü Ankara Mühye, 2 bin küsürü Kocaeli Gebze, yaklaşık 500'ü Niğde'de yer alıyor" şeklinde konuştu.

KAYAŞEHİR'E 370 DÖNÜMLÜK PARK GELİYOR
Kurum, Kayaşehir'deki 370 dönümlük dev şehir parkını Ekim ayında ihaleye çıkaracaklarını açıkladı. 370 dönüm parkın 300 dönümünün yeşil alanlardan oluştuğunu söyleyen Kurum, "Park içerisinde hayvanat bahçesi, gölet, otel ve ticari alanlar yer alacak" dedi.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.