Nidapark Maltepe Projesi İçin İmzalar Atıldı

31 Ağustos 2016
PAYLAŞ
Nidapark Maltepe Projesi İçin İmzalar Atıldı
Emlak Konut İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işinde Tahincioğlu Gayrimenkul ile anlaşma imzalandı...

Emlak Konut GYO'nun “İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi' ihalesinde imzalar atıldı. Küçükyalı Karayolları arazisi olarak bilinen arsa ihaleye çıkarılmış 2 oturum halinde ihaleye çıkarılmıştı.

2. oturumu 7 Haziran 2016 tarihinde gerçekleşen ihaleyi satış toplam geliri 3 milyar 656 milyon 715 TL ve yüzde 42 şirket payı ile 1 milyar 527 milyon 300 TL şirket payı toplam geliri teklifini veren Tahincioğlu Gayrimenkul, Tahincioğlu Küçükyalı İnşaat ve Kozken İnşaat ortaklığı kazanmıştı.

"Nidapark" markasıyla konut projeleri "Nidakule" markasıyla ile ticari projeler hayata geçiren Tahincioğlu Gayrimenkul ile Emlak Konut arasında sözleşme imzalandı. Projenin Nidapark Maltepe ismiyle yaşama geçirilmesi bekleniyor.

Toplam 114 bin 239 metrekare alana sahip olan Küçükyalı Karayolları arsalarından 3'ü ticaret+konut alanı, diğerleri ise ilkokul, ibadet, meydan ve park alanlı olarak gözüküyor. Arsanın ticaret+konut fonksiyonlu kısımlarının toplam inşaat alanı 128 bin 169 metrekare olarak belirlendi."Nidapark Maltepe Projesi İçin İmzalar Atıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap