Nif Erbek Kemalpaşa 63 Villadan Meydana Geliyor

İzmir Kiraz'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Eylül 2014
Nif Erbek Kemalpaşa 63 Villadan Meydana Geliyor

Güven Erbek İnşaat tarafından İzmir - Kemalpaşa'da 110 bin metrekare arsa üzerine kurulan proje 63 villadan meydana geliyor.

3+1, 4+1, 5+1 tipinde konut seçenekler bulunan proje fiyatlarının 700 bin liradan başlaması ön görülüyor.

Nif Erbek içerisinde; açık ve kapalı çocuk oyun alanları,  açık ve kapalı spor alanları, bisiklet ve koşu yolları, yüzme havuzu, Türk hamamı, hobi bahçesi, spa ve sauna sıralanıyor.

Yüzde 90'ı yeşil alana ayrılan proje "düşlerine sahip çıkanlar için…" sloganıyla yükseliyor ve Nif Dağı, Nazar Köy, kımız çiftliği, trekking alanları ve yamaç paraşütü yapılan bir bölgede konumlanıyor.

100.000 m2'lik bir alanda çam, zeytin ve kiraz ağaçlarının arasında benzersiz bir yaşam vaadi sunan proje özgürleştirici çözümleriyle 'mümkün mü' dediğiniz herşeyi sizin için olağan kılıyor.

Villa Özellikleri

Gün ışığı kullanıma önem veren manzaraya ve bahçeye yönelimli villalar,  Yapılar dolgu zemin üzerinde değil, doğal zemin üzerinde oturmaktadır, Çatı ve temeller ısı ve nem yalıtımlı,  Hava kaynaklı ısı pompalı yerden ısıtma - soğutma sistemi ve villa içi üniteleri, Isı hazneli şömine, Elektronik güneş kırıcılar, Yangın algılama sistemi , Çift araçlık açık / kapalı otopark , Dokuya uygun bakım gerektirmeyen doğal malzemeler, Tasarıma uygun iç mimari

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.