Nivo İstanbul Projesi 270 Bin TL'den Satışa Çıktı

Basın Ekspres'te yükselen Nivo İstanbul projesinde satışlar başladı. Teslimlerin 2018 sonunda yapılması planlanan Nivo İstanbul fiyatları 270 bin TL'den başlıyor...

17 Mayıs 2016
Nivo İstanbul Projesi 270 Bin TL'den Satışa Çıktı Basın Ekspres'te yükselen Nivo İstanbul projesinde satışlar başladı. Teslimlerin 2018 sonunda yapılması planlanan Nivo İstanbul fiyatları 270 bin TL'den başlıyor...

Cathay Group, Suudi Arabistanlı ortağı Neba A.Ş ile ortaklaşa yaşama geçirdiği Nivo İstanbul projesini görücüye çıkardı.

Basın Ekspres üzerinde 42 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Nivo İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. 6 blok halinde yükselen Nivo İstanbul projesi toplam bin 404 birimden meydana geliyor.

200 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Nivo İstanbul projesinin 1 bloğu serviced apartments, 2 bloğu home ofis ve 2 bloğu ise konut bloğu olarak yükseliyor.

Dome + Partners tarafından tasarlanan Nivo İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 1+1 dairelerin alanları 50 ile 80 metrekare arasında, 2+1 dairelerin alanları ise 85 ile 147 metrekare arasında değişiyor.

Nivo İstanbul Fiyat Listesi
1+1 daireler 270 bin TL'den
2+1 daireler 380 bin TL'den
3+1 daireler 660 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Teslimlerin 2018 yılının sonunda yapılması planlanan Nivo İstanbul projesinde yüzme havuzları, fitness center, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş yolları, otopark, dinlenme alanları, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

YATIRIMCISI İÇİN KARLI PROJE

Basın toplantısında konuşan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, Nivo İstanbul'un arsa sahibinden son kullanıcaya kadar herkes için yüksek karlı bir yatırım olacağını söyledi. Yılmaz, "Projeyi geliştirirken, Suudi ortaklarımızla güçbirliği yaptık. Farklı konutlarda hepsi alanında uzman 27 danışmanla çalıştık. Hem yatırımcı için karlı hem de bölge için değerli bir proje ortaya çıkardık." dedi.

TÜRKİYE YATIRIM İÇİN GÜVEN VERİYOR

Proje ortağı Neba A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Khalid Al Bassam ise, "Nivo İstanbul tüm detaylarıyla iyi bir proje oldu ve paha biçilmez bir gayrimenkul yatırımı." dedi. Türkiye'deki gayrimenkul sektörünü de yorumlayan Bassam, Türkiye'nin bölgede güçlü ve lider bir ülke olduğunu yaşanan olaylara rağmen orta ve uzun vadede yatırımcıya güven veren bir ekonomisi olduğunu söyledi. Bassam, "Gayrimnkul sektörü çok güçlü. Kentsel dönüşümle daha da güçleniyor ve değerli yatırım fırsatları sunuyor." diye konuştu.

Haber: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


2 yorum

Murtaza Ay

29 Jan 2017, 23:29

Peşinat kabulü varmı bankalardan çekilecek kredilerde yardımcı olunuyor mu 2+1 dairelerin metre kareleri ortalama kaç bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler


UĞUR HATUK

19 Oct 2016, 02:51

ev almak istiyorum yardımcı olur geri dönüş yaparsanız sevinirim


GÜNDEM HABERLERİ


Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Yapı imzası taşıyan Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi, İstanbul'da cazip fiyatlarla konut sahi

23 Temmuz 2017


İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Cushman & Wakefield bir rapor yayınlayarak İstanbul'da

23 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat