Nivo İstanbul projesinde konut teslimleri başlıyor

Küçükçekmece'de inşa edilen Nivo İstanbul projesinde sona gelindi.

18 September 2019
Nivo İstanbul projesinde konut teslimleri başlıyor Cathay Gayrimenkul ve İnşaat tarafından İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece ilçesinde inşa edilen Nivo İstanbul projesinde konut teslimleri başlıyor. 42 bin metrekarelik alanda karma konsept yapısıyla kurulan projede 1404 adet konut inşa edildi.

Nivo İstanbul projesinin LEED Gold sertifika adayı olduğunu açıklayan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, "Projemiz su, elektrik ve doğalgaz tüketiminin önem kazandığı günümüzde ev sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Nivo İstanbul, çevreci özelliğiyle öne çıkıyor. Sürdürülebilir enerji yönetimi ile yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan projemizi, Yeşil Bina konseptiyle tasarım aşamasından itibaren doğal kaynaklardan maksimum verim alacak şekilde planlandık. Çevre dostu özellikleriyle su ve enerji tasarrufu sağlayan projemizde çevresel sürdürülebilirlik konusunu ön planda tuttuk ve bu durum arazi seçimimizden malzeme seçimimize kadar etkili oldu" ifadelerini kullandı.

'SERVİS REZİDANS' HİZMETİ

Nivo İstanbul projesindeki 344 dairede yer alan 'Servis Rezidans' hizmeti hakkında da konuşan Alper Tuğsuz, "Uluslararası rezidans yönetim markası The Ascott Limited ile yaptığı 20 yıllık anlaşma ile 'The Citadines' markasını Türkiye'ye tanıtan ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nivo İstanbul projemizin 344 dairesinde 'Citadines Nivo İstanbul' adı altında 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet verilecek. Güvenlik, sunulan kişisel hizmetler, uzun dönem konaklama servisi ve misafir programlarımızla 'Servis Rezidans' hizmetinde, konuklara evden uzakta ev hissi yaşatılırken, ev sıcaklığında otel konforu sunacağız" şeklinde konuştu.

KİRA GARANTİLİ PROJE

Nivo İstanbul projesinde devam eden satışlar hakkında konuşan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, "Citadines Nivo İstanbul’da yer alan dairelerimize özel düzenlediğimiz güncel satış kampanyasıyla, ABD doları bazında getiri elde etmek isteyen yatırımcılara özel bir fırsat sunuyoruz. Citadines Nivo İstanbul’un işletmeye açılması sonrasında, bu bloktan daire satın almış yatırımcılara ABD doları bazında, 3 yıl yıllık yüzde 10 oranında kira getirisi taahhüt ediyoruz" diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum