Norda Konakları fiyatları 1 Milyon 350 Bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Konakları'nda hemen teslim villa imkanıyla satışlar sürüyor.

30 Temmuz 2017
Norda Konakları fiyatları 1 Milyon 350 Bin TL'den başlıyor Toplam 8 bin metrekare alan üzerinde yükselen Norda Konakları, Ejder İnşaat tecrübesi ile hayata geçirildi. 6 villanın yer aldığı projede konutlar, 4+1 ve 5+1 daire tipinde tasarlanırken büyüklükleri 540 metrekare oldu.

Norda Konakları FİYAT LİSTESİ

Görkemli villalarıyla lüks ve modern bir yaşam sunan Norda Konakları'nda 4+1 villalar, 1 milyon 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projede 5+1 villalar ise 2 milyon 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sunduğu lüks ve ayrıcalıklı yaşama göre uygun fiyat politikasının görüldüğü Norda Konakları'nda aynı zamanda kolay ödeme fırsatları da sunuluyor. Hemen teslim dairelerde peşin satın almanın yanı sıra banka kredisi ile de konut sahibi olunabiliyor.

LÜKS YAŞAMA DEĞER KATACAK İMKANLAR

İzmir'in gözde bölgeleri arasında yer alan Ulukent'te inşa edilen Norda Konakları'nda bulunan her villanın 40 metrekarelik teras alanları bulunuyor. Sunduğu sosyal imkanlar ile lüks ve modern yaşam örgüsüne konforu da ekleyen projede; yüzme havuzu, sinema salonu, güneşlenme alanları gibi imkanlar bulunuyor. Birbirinden farklı amaca hizmet edecek türde sosyal imkan barındıran Norda Konakları'nda aynı zamanda spor salonu, sauna, basketbol ve voleybol sahası ile tenis kortu da yer alıyor. Ailelere hitap edecek bir yaşam merkezi sunan Norda Konakları; çocuk oyun alanları, peyzaj, yürüyüş parkuru gibi imkanların yanı sıra güvenlik ile otopark imkanını da bünyesinde barındırıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediye Başkanlığı, mülkiyetleri arasında bulunan 2 arsasını 5 Aralık’ta satışa sunuyor.

24 Kasım 2017


Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Hemen avantajı bulunan Butiq Yaşam Kartal projesi yüzde 30 peşin kalanı şirket bünyesinde 36 ay vade

24 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.