Nur İpek Residence Bursa Yıldırım’da Hayata Geçiyor

Bursa Yıldırım'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Mayıs 2014
Nur İpek Residence Bursa Yıldırım’da Hayata Geçiyor

Nuripek İnşaat tarafından 11 blokta 282 konuttan oluşan proje Bursa Yıldırım'da hayata geçiriliyor

Projede 2+1 daireler 105 metrekare, 3+1 daireler 127 metrekare olarak tasarlandı, ayrıca 24 saat güvenlik, açık otopark, yürüyüş parkuru, fitness salonu, oyun parkı, açık yüzme havuzu bulunmaktadır

 

Haziran 2014 teslim edilmesi planlanan projede dairelerin fiyatları 125 bin liradan başlıyor,  ayrıca yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, Otopark gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor. 11 bloktan meydana gelen proje, Bursa Yıldırım Millet Mahallesi'nde yer alıyor.

 

Nuripek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Özyürek; "Yıldırım'ın yükselen değeri Millet Mahallesi'nde yer alacak olan Nuripek Residence projesi, toplamda 11 blok, 282 daire ve dükkanlardan oluşuyor" bilgisini verdi.

 

Konumu, mimarisi ve teknik özellikleri ile öne çıkan özel bir projelerin altına imza attıklarını ve Yıldırım ilçesinde ilk rezidans projesini çok kısa sürede hayata geçireceklerini belirten Özyürek, sauna, fitness salonu, geniş yeşil alanları ve zengin sosyal imkanları ile fark oluşturmaya devam edeceklerini müjdeliyor.

 

 

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.