Ofisim İstanbul Projesinde Yüzde 1 KDV Avantajı!

19 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Ofisim İstanbul Projesinde Yüzde 1 KDV Avantajı!

Yapı Yatırım - Özkartallar İnşaat - İller Bankası ortaklığınca inşa edilen Ofisim istanbul projesinde yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor.

İstanbul'un Maltepe bölgesinde Yapı Yatırım - Özkartallar İnşaat - İller Bankası ortaklığı tarafından 15 bin metrekarelik alanda 219 birim kapasitesi ile inşa edilen Ofisim İstanbul projesi büyüklükleri 110 ile 860 metrekare arasında değişen ofislerden meydana geliyor.

OFİSİM İSTANBUL PROJE DETAYLARI

Maltepe'de 15 bin metrekarelik alana kurulan Ofisim İstanbul projesinde ofisler 2013 yılının modern çizgilerini yansıtan dekorasyonlara sahip. 22 katlı üç bloktan oluşan Ofisim İstanbul projesinin kapalı inşaat alanı 60 bin metrekare olarak belirlendi. Projede yaşam bu yılın ilk aylarında başladı. Ofis satışlarının tamamlandığı projede mağazaların büyüklükleri 205 metrekareden başlıyor.

Modern çizgiler yansıtan dekorasyonlara sahip ofis ve dükkanlardan oluşan Ofisim İstanbul projesinde yaşam bir süredir devam ediyor. Ofisim İstanbul'da ofislerin metrekare birim kira getirisi 35 TL ile 45 TL arasında değişiyor. Ofisim İstanbul, Kartal'da konut projelerinin ağırlıklı olarak yer alması nedeniyle civardaki ofis talebini karşılayacak.

HEMEN TESLİM

Mağaza metrekare birim fiyatlarının 15 bin liradan başladığı Ofisim İstanbul projesindeki ofisler için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Ofis metrekare birim kiralarının 35 lira ile 45 lira arasında değiştiği Ofisim İstanbul projesinde teslim işlemleri hemen yapılıyor.

OFİSİM İSTANBUL PROJE BİLGİLERİ

Ofisim İstanbul Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Tugay Yolu Caddesi No:18 Maltepe/İstanbul
Telefon : 0216 515 1 555
Web : www.ofisimistanbul.com
E-mail : info@ofisimistanbul.com

Ofisim İstanbul Projesi Fotoğrafları :

Ofisim İstanbul Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Fitness merkezi
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Kuaför
- Restoran
- Sauna
- Asansör
- Jeneratör
- Lobi
- Yük asansörü
- Hobi odası
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Merkezi klima
- Radye temel
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Ofisim İstanbul Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :


"Ofisim İstanbul Projesinde Yüzde 1 KDV Avantajı!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap