Ofton İnşaat Elysium Premier Bodrum Satışta

8 özel villadan oluşan Elysium Premier Bodrum projesinde satışlar başladı. Elysium Premier Bodrum villa fiyatları 2 milyon 655 bin Euro’dan başlıyor...

28 Haziran 2016
Ofton İnşaat Elysium Premier Bodrum Satışta 8 özel villadan oluşan Elysium Premier Bodrum projesinde satışlar başladı. Elysium Premier Bodrum villa fiyatları 2 milyon 655 bin Euro’dan başlıyor...

Ofton inşaat tarafından Bodrum merkeze 1 kilometrelik mesafede hayata geçirilen Elysium Premier Bodrum projesinde satışlar başladı.

Her biri yaklaşık bin metrekare arsa üzerinde yükselen 8 adet özel villadan oluşan Ofton İnşaat Elysium Premier Bodrum fiyatları 2 milyon 655 bin Euro’dan başlıyor.813 metrekare büyüklüğünde 6+1 villa seçeneklerinin yer aldığı Elysium Premier Bodrum projesinde villalar 3 katlı olarak tasarlanıyor.

Dekorasyonun villa sahiplerin isteklerine göre yapıldığı Elysium Premier Bodrum projesinde konutlar 360 derece Bodrum manzarasına hakim.

Mayıs 2017’de konut teslimlerinin yapılması planlanan projenin sosyal olanakları arasında ise;
-Türk hamamı
-Fitness salonu
-Sinema salonu
-Özel yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Kapalı otopark
-Sauna yer alıyor.
Akılllı ev alt yapısı ile tasarlanan Elysium Premier Bodrum projesinde çamaşır odası, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, özel yüzme havuzu ve veranda da bulunuyor.

Bodrum Özel Hastanesi ve Devlet Hastanesi'ne 500 metre, Yat Limanı'na 1.4 kilometre, Havaalanına ise 30 kilometre uzaklıkta yükselen proje; alışveriş merkezleri ve süpermarketlere ise yürüme mesafesinde konumlanıyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.