Ona 162 Balat projesi uygun fiyatlarıyla lüks yaşam alanı sunuyor

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde inşa edilen Ona 162 Balat projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

13 Ağustos 2017
Ona 162 Balat projesi uygun fiyatlarıyla lüks yaşam alanı sunuyor Ona İnşaat imzasıyla 7 bin metrekare alan üzerinde yükselen Ona 162 Balat projesinde 112 konut yer alıyor. Bursa'nın gelişmiş noktalarından olan Nilüfer'in yeni lüks yaşam merkezi olmaya aday projede 3+1 ve 4+1 konut tipi seçenekli daireler yer alıyor. Ona 162 Balat projesinde yer alan dairelerin net büyüklükleri ise 52 metrekare ile 95metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

ONA 162 BALAT FİYAT LİSTESİ

2018 yılının Ağustos ayında konut teslimlerinin yapılması planlanan Ona 162 Balat projesi, modern tasarıma sahip akıllı dairelerini uygun fiyata satışa sunuyor. Projede 3+1 dairelerin fiyatı 600 bin TL'den başlarken 4+1 dairelerde ise fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor.

Ona 162 Balat projesinde peşin ödemenin yanı sıra banka kredisiyle de konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca projede kişiye özel ödeme planı da sunuluyor.

Ona 162 Balat Projesi

ŞEHRİN MERKEZİNDE SEÇKİN BİR YAŞAM ALANI YARATAN ÖZELLİKLER

Ona 162 Balat projesi, özgün mimari tasarımıyla dikkat çekerken geniş ve ferah bir yaşam alanı sunan konutlarında akıllı daire sistemlerine yer veriyor. Elektrikli panjur, merkezi süpürge ve akıllı telefonlar ile kontrol edilebilen ev sistemi özellikleri barındıran daireler seçkin bir yaşam sürme fırsatını barındırıyor.

Ona 162 Balat projesi birçok hastane, okul ve AVM gibi kuruluşlara yakın bir konumda yer alırken toplu taşıma merkezlerine de yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca projede birçok sosyal donatıya da yer verilmiş durumda. Ona 162 Balat projesi 7/24 güvenlik ve otopark imkanının yanı sıra peyzaj alanı, çocuk oyun parkı, fitness merkezi, sauna, yürüyüş alanları gibi olanaklara sahip durumda. Ayrıca projede kapalı yüzme havuzu ve güneşlenme terası gibi imkanlardan yararlanmak da mümkün.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.