Önay Life Residence Görücüye Çıktı

Esenyurt’ta yükselen Önay Life Residence projesi metrekaresi 2 bin 800 TL’den satışa çıktı. Yüzde 100 prim vaadiyle satışların başladığı projede teslimlerin ise Eylül 2018’de yapılması planlanıyor...

27 Nisan 2016
Önay Life Residence Görücüye Çıktı Esenyurt’ta yükselen Önay Life Residence projesi metrekaresi 2 bin 800 TL’den satışa çıktı. Yüzde 100 prim vaadiyle satışların başladığı projede teslimlerin ise Eylül 2018’de yapılması planlanıyor...

Önay Grup ve Tuna Ev-Ofis iştiraki Öntu Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Esenyurt’ta hayata geçirilen Önay Life Residence projesinde satışlar başladı.

Esenyurt’ta İnnovia 2 projesinin hemen altında konumlanan Önay Life Residence Esenyurt projesi 10 bin 900 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Toplam 432 konut ve 33 adet ticari üniteden oluşan Önay Life Residence projesinde büyüklükleri 63 ile 126 metrekare arasında değişen farklı konut seçenekleri yer alıyor.

2018’DE YAŞAM BAŞLIYOR
Önay Life Residence fiyatları ise metrekare bazında 2 bin 800 TL’den başlıyor. Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan projede farklı ödem seçenekleri sunuluyor.

DÜKKANLARIN METREKARESİ 10 BİN TL
Projede konutların yanı sıra büyüklükleri 28 ile bin 750 metrekare arasında değişen dükkan seçenekleri de var. Önay Life Residence dükkan fiyatları ise metrekare bazında 10 bin TL’den başlıyor.

Önay Life Residence projesinin sosyal olanakları arasında ise, Türk hamamı, sauna, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, teras bahçeleri, kreş, çocuk parkı, market, fitness salonu, güvenlik, çocuk oyun alanları, 3 katlı kapalı otopark yer alıyor.

E-5 karayolu, Tem otoyolu ve metrobüse yakın mesafede konumlanan Önay Life Residence projesi yeni planlanan Bakırköy-Beylikdüzü-Esenyurt metro hattına da yakın mesafede bulunuyor.

YÜZDE 100 PRİM
Bölgede birçok projeye imza attıklarını belirten Öntu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bulut, ”Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerde yatırımcılarımıza her zaman kazandırdık. Önay Garden projesimizde yüzde 100 kazanç sağladık. Önay Life Residence projemizde de yüzde 100 prim vaat ediyoruz” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Selective Blue Projesinin Konut Teslimleri Nisan Ayında Başlıyor

Selective Blue Projesinin Konut Teslimleri Nisan Ayında Başlıyor

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Blue projesinin teslimleri Nisan ayında gerçekleş

23 Haziran 2017


240 Ay Vade ile Ev Sahibi Olma Fırsatı

240 Ay Vade ile Ev Sahibi Olma Fırsatı

Gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açışı getirerek ufuk açan Birevim, 240 ay taksit seçeneği ile

23 Haziran 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat