Ondörtüç Pendik kişiye özel ödeme kampanyası başlattı

İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinde başlattığı kişiye özel ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

26 Temmuz 2017
Ondörtüç Pendik kişiye özel ödeme kampanyası başlattı İnsay Yapı imzasıyla hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesi, başlattığı banka kredili 240 ay vade seçeneği ve kişiye özel ödeme kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir fırsat sunuyor. Pendik lokasyonunda yükselecek olan proje, yatırımcıları için bölgede yeni bir yaşam alanı inşa ediyor.

Toplam 8 bin 878 metrekare arsa üzerine kurulacak olan Ondörtüç Pendik, sunduğu sosyal donatılarla birlikte huzurlu ve avantajlı bir yaşamın anahtarına da sahip olma imkânı sunuyor. Ondörtüç Pendik, lüks ve konforu tek çatı altında toplayarak, kentin karmaşasından uzak huzurun tadını çıkaracağınız yeni bir yaşam alanı vaat ediyor. Toplam 242 konutu içinde barındıran proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 3 farklı konut tipinden meydana geliyor. Daire büyüklükleri ise 42,76 ila 179,84 metrekare arasında değişiyor.

Otoparktan katlara asansörle çıkış olanağı saplayan projenin Haziran 2018 tarihinde teslim edilmesi hedefleniyor. Mimarisiyle göze çarpan proje yatırımcılarına, çocuk oyun alanları, koşu parkuru, yürüyüş parkuru, 24 saat güvenlik, oturma alanları, kafeterya, dinlenme alanları, yüzme havuzu  ve kapalı otopark gibi sosyal donatılar da sunuyor.

Avantajlı bir lokasyonda konumlanan Ondörtüç Pendik, hızlı feribot,  Kartal Adalet Sarayı, Pendik Metrosu, Marmara Üniversitesi Hastanesi ve  Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın bir mesafede yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.