Ondörtüç Pendik projesinden 232 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinin Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

17 Temmuz 2017
Ondörtüç Pendik projesinden 232 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı İnsay Yapı tarafından Pendik’te inşa edilen Ondörtüç Pendik projesinin Haziran 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. Kurtköy Havaalanı, hızlı treni ve deniz otobüsüyle cazibe merkezi haline dönüştürülen Pendik, Ondörtüç Pendik yatırımcısı için gelecek vaat ediyor.

Lüks yaşam konseptiyle tasarlanan Ondörtüç Pendik, 9 bin metrekarelik alan üzerine kuruluyor. Projede, 241 daire ve 23 ticari birim yer alıyor. Kaba inşaatı tamamlanan proje üç tip konut seçeneği sunuyor. Yatırımcılara, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunan Ondörtüç Pendik’te daire büyüklükleri ise sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projedeki fiyat seçenekleri ise; 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor.

Ondörtüç Pendik projesi, kişiye özel fiyat uygulaması ve peşinatsız 24 ay taksitle ev sahibi olabilme imkânı sunuyor. Proje, banka kredisiyle ev sahibi olmak isteyenlere de yüzde 5 artı yüzde 10 indirim fırsatı sağlıyor. Ayrıca, projede isterse yatırımcı, kendi ödeme planını kendisi belirliyor.

Lokasyon açısından avantajlı bir konumda bulunan Ondörtüç Pendik, Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne üç dakika mesafede, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.