Orhangazi Göl Konakları'nda uygun fiyata villa sahibi olma fırsatı

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde yükselen proje ile 630 bin TL'den başlayan fiyatlarla villa sahibi olunabiliyor.

18 Temmuz 2017
Orhangazi Göl Konakları'nda uygun fiyata villa sahibi olma fırsatı Bursa'nın Orhangazi ilçesinde yükselen proje ile 630 bin TL'den başlayan fiyatlarla villa sahibi olunabiliyor.

LC Rumeli İnşaat imzası taşıyan Orhangazi Göl Konakları Projesi, Bursa'da doğa ile konforlu yaşamı bir arada yaşama fırsatını sunuyor. 11 bin 545 metrekare alan üzerinde yükselen proje toplam 41 villadan oluşuyor. Projede yer alan villaların büyüklükleri ise 250 metrekare ile 300 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

CAZİP FİYATLARLA LÜKS YAŞAM

LC Rumeli İnşaat'ın Bursa'da dikkat çeken projesi Orhangazi Göl Konakları'nda 650 bin TL'den başlayan fiyatlar görülüyor. Villa fiyatlarının 900 bin TL'ye kadar çıktığı projede aynı zamanda yüzde 20 peşinat ödenerek konut sahibi olma fırsatı da sunuluyor. Yüzde 20 peşinattan sonra teslime kadar yüzde 30 ödeme daha yapılırken kalan yüzde 50 de banka kredisi ile taksitlendiriliyor.

MUHTEŞEM GÖL MANZARASI

Orhangazi Göl Konakları Projesi'nde dikkat çeken detay, projenin muhteşem bir göl manzarasına sahip oluşudur. Doğa ile iç içe konumlandırılan proje, doğada lüks hayatı yaşama fırsatını sunuyor. Ayrıca ikiz tasarımın kullanıldığı projenin her bir villasında 100 metrekare bahçe de bulunuyor.

AVANTAJLI KONUMU İLE YATIRIMCILARIN GÖZDESİ

Orhangazi Göl Konakları, özellikle Orhangazi Köprüsü'ne yakınlığı ile oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 dakika uzaklıkta yer alan proje, avantajlı konumu ile yatırımcıların radarında olduğu öğrenildi. Öte yandan projenin bitiş tarihi olarak da 2019 yılının Ocak ayı hedefleniyor.

Avantajlı konumunu sunduğu sosyal olanaklar ile destekleyen Orhangazi Göl Konakları Projesi, açık ve kapalı otoparkların yanı sıra yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve güvenlik olanaklarını da sunuyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.