Ortaköy Viyadüğü Bakım Çalışmaları 22 Ocak’ta Başlıyor

İstanbul Beşiktaş'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Ocak 2016
Ortaköy Viyadüğü Bakım Çalışmaları 22 Ocak’ta Başlıyor

Boğaz köprüsü bağlantı yolu olarak da bilinen Ortaköy Viyadüğü'nde bakım çalışmaları başlıyor. İki etap halinde yapılacak çalışmalar 22 Ocak - 7 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Beşiktaş Ortaköy Viyadüğü'ndeki bakım ve onarım çalışmalarına 22 Ocak Cuma günü itibariyle başlıyor. İki etapta yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları süresince sürücüler alternatif güzergahlara yönlendirilecek.

Ortaköy Viyadüğü bakım ve onarım çalışmalarının birinci etabı Avrupa'dan Anadolu'ya geçiş yönünde gerçekleşecek. 22 Ocak günü başlayacak olan çalışmaların 30 Ocak'ta sona ermesi hedefleniyor. Çalışmalar kapsamında gece 00.000 ile sabah 05:00 saatleri arasında Yıldız katılımından Boğaz Köprüsü bağlantısı ulaşıma kapatılacak ve trafik akışı Barbaros Bulvarı üzerinden Zincirlikuyu katılımında yapılacak.

viyadük

İkinci etap çalışmaları ise Anadolu'dan Avrupa'ya geçiş yönünde 30 Ocak - 7 Şubat tarigleri arasında yapılacak. Çalışma süresince trafik akışı Zincirlikuyu Kavşağı'ndan sağlanırken, çalışma alanına hız kesis kasisler konulacak. İBB sürücüleri çalışma yapılan bölgede trafik işaretlerine ve hız limitlerine uymaları konusunda uyardı.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Marilyn Monroe'nun Evi Satışa Çıkıyor!

Ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe'nun Los Angeles'ta yer alan evi 6.9 milyon dolara satılıyor...

27 Nisan 2017


İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

İstanbul'da Belediyelere Kredi Geliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentsel dönüşümle birlikte binaların yenilenmesi için Be

27 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat