Osmangazi Köprüsü’nde Bunu Yapana Ceza Var

06 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Osmangazi Köprüsü’nde Bunu Yapana Ceza Var
Osmangazi Köprüsü, bayram boyunca ücretsiz olmasının da etkisiyle kilitlendi. Köprüde sağ şeritte durup selfie yapan ulaşım durmanısa etkili oldu. Bunun cezası ise 92 TL...

30 Haziran’da açılışı yapılan Osmangazi Köprüsü’nde ulaşım 11 Temmuz saat 07:00’a kadar ücretsiz. Geçişin ürcetsiz olmasının da nedeni ile köprüde ulaşım kitlendi. Özellikle köprünün Yalova istikametine doğru yoğunluk daha da artıyor.

Köprüyü merak ederek Kocaeli, Yalova, Bursa, İstanbul ve Sakarya’dan gelenler ücretsiz olan köprüde önce Yalova istikametine doğru gidip, daha sonra geri dönerek Kocaeli istikametine doğru yol aldılar. Trafik ekipleri ve köprüyü yapan Otoyol A.Ş. görevlileri sağ şeritte durarak selfie yapan sürücüleri yola devam etmeleri konusunda uyardılar.

Trafik ekipleri tüm uyarılara rağmen yolda durarak fotoğraf çektirenlere, "Yerleşim birimleri dışındaki karayolunda, zorunlu haller dışında duraklamak veya park etmek, zorunlu hallerde gerekli önlemleri almadan duraklamak veya park etmek" suçundan 92 TL para cezası kesti.

Trafik yetkilileri, köprüyü kullanan sürücülerin hatıra fotoğrafı çektirmek için durmaları durumunda ceza kesildiğini belirterek, "Burası otoyol. Burada durmak, park etmek yasaktır. Köprüyü merak ederek gelenler yolda durunca ulaşım aksıyor. Uyarıları dikkate almayanlara 92 TL ceza kesiliyor" dedi.

"Osmangazi Köprüsü’nde Bunu Yapana Ceza Var" haberine ait yorum yok

Yorum Yap