Özak GYO Antalya Demre’de Otel Yapacak

28 Nisan 2016
PAYLAŞ
Özak GYO Antalya Demre’de Otel Yapacak
Kültür ve Turizm Bakanlığı, 9 ilde toplam 28 kamu arazisini dün ihaleye çıkardı. Antalya Demre’deki arsanının ihalesini ise Özak GYO kazandı...

Kültür ve Turizm Bakanlığı 9 ilde toplam 28 kamu arazisini dün ihaleye çıkardı. Turizm amaçlı yatırımcılara tahsil edilecek olan 28 arsa için 127 şirketten teklif geldi.

Arazilerden 6 tanesi Antalya'da, 5 tanesi İzmir'de, 5 tanesi Mersin'de, 3 tanesi Muğla'da, 3 tanesi Ordu'da, 2 tanesi Aydın'da, birer tanesi de Denizli ve Giresun'da yer alıyor.

Antalya Demre’deki arsanının ihalesini Özak GYO kazandı. Özak tarafından KAP’a yapılan yazılı açıklama şöyle;
“Şirketimiz, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan "Turizm Yatırımcılarına Kamu Taşınmazı Tahsis Şartnamesi 2016/1" kapsamında 27 Nian 2016 tarihinde yapılan ve aşağıda bilgisi verilen parsel için müzakere görüşmelerine katılmış olup, görüşmeler Şirketimiz lehine sonuçlanmıştır.

İl: Antalya
İlçe: Demre (Kale)
Mevkii: Uzguru
Parsel: 7 Nolu Özel Parsel
Alanı: 60 bin 343.58 metrekare
Kullanım Türü:  Günübirlik Tesis

Bununla birlikte Şirketimiz 27 Nisan2016 tarihinde aynı kapsamda düzenlenen Antalya, Serik ilçesindeki 55 bin 785 metrekare arazi tahsisi için de müzakerelere katılım gerçekleştirmiş olup; görüşmeler başka bir firmanın lehine sonuçlanmıştır. “

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

"Özak GYO Antalya Demre’de Otel Yapacak" haberine ait yorum yok

Yorum Yap