Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme Projesinin Detayları Belli Oldu

İstanbul Zeytinburnu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

21 Kasım 2015
Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme Projesinin Detayları Belli Oldu

Özak GYO, Yenigün ve Ziylan ortaklığı Kazlıçeşme projesinin detayları belli oldu. İşte konut, ofis ve otel birimlerinin yer aldığı projenin detayları...

Emlak Konut GYO'nun Kazlıçeşme ihalesini geçtiğimiz yıl 4.2 milyar TL ile kazanan Özak Yenigün ve Ziylan ortaklığının Kazlıçeşme projesinin detayları belli oldu.

Karma konseptte tasarlanan Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme projesi konut, ofis ve otel birimlerinden oluşuyor.

660 milyon 996 bin 281.9 TL yatırımla hayata geçirilen proje, Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi, Demirhane Mevkii, 774 ada, 69-73 parselde konumlanıyor.

69 nolu parsel 70 bin 945,13 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Bu parselde. 364 adet rezidans, 572 adet konut, 57 adet ticari ünite ve 36 adet ticari ünite (iş yeri) yer alıyor.

KAZLIÇEŞME

73 nolu parsel ise 33 bin 409,63 metrekare alan üzerinde 369 adet ofis, 242 adet apart ünite kapasiteli apart otel, 228 odalı otel ve 19 adet iş yeri yer alıyor.

İÇİNDE OKUL VE CAMİ DE VAR
Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme projesinin 70 nolu parselinde bin 500 kişi kapasiteli 1 adet cami yer alırken 71 nolu parselde ise 1 adet okul yer alıyor. Okulun tamamlandıktan sonra kamuya terk edilmesi planlanıyor.

TARİHİ YAPILAR KORUNACAK
Geçmişte askeri alan ve tank bakım atölyesi olarak kullanılan arsa üzerinde bu amaca hizmet edecek birçok yapı bulunuyor. Bu yapılar inşaat yılı 1990 öncesi olanlar Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 1985 yılınad eski eser olarak tescillendiği için restore edilerek korunacak.

Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme projesi E5 otoyoluna 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 12 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

çevre

Proje, Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay ve marmaray istasyonuna, Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine, hastane ve sağlık merkezlerine yakın konumu ile dikkat çekiyor.

Özak Yenigün Ziylan Kazlıçeşme projesinin yakınlarında;

-Zeytinburnu metro, metrobüs, tramvay ve marmaray istasyonu

-Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesi

-Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi,Yeniyüzyıl Üniversitesi, Kültür Üniversitesi ve Aydın Üniversitesi'nin kampüsü

-Capacity, Marmara Forum, Galleria ve Olivium AVM

-Hastane ve sağlık merkezleri yer alıyor.

HABER:Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Ozgur

12 Feb 2016, 08:02

Sahiller insanların vaaz geçilmez yasam alanlarıdır. Bu bolgelerı yüksek yapılarla doldurup etrafını duvar ile çevirmek hak değildir. Buna allah razı gelmez. Yapan da alan da huzur bulmayacaktır emin olunuz. Prova 34 için de aynı şey geçerli. Yazıklar olsun insallah yapılamaz yapılırsa da hayır getirmesin lana da satana da . Bu projelere izin verenlerede lanet olsun.


GÜNDEM HABERLERİ


Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Polat Ev Göztepe cazip ödeme seçenekleriyle satışta

Hem tasarım ve konumuyla hem de cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcıların dikkatini çeken Polat Ev G

19 Ekim 2017


İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi’nde konumlanan arsanın satışı için

19 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.