Ozan Balaban Emaar’dan Ayrıldı

01 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Ozan Balaban Emaar’dan Ayrıldı
Emaar'da Bölge CEO'su olarak görev yapan Ozan Balaban, 10 yıldır çalıştığı şirkete veda etti...

Emaar Bölge CEO’su Ozan Balaban, 10 yıldır çalıştığı görevinden istifa etti.
Türkiye iştirakini 10 yıl önce dört kişiyle kurduğumuz ve ülkemizde bugüne kadar milyarlarca dolar yatırım yapmış olan Emaar Properties PJSC’deki tüm görevlerimden hayatımda yapmak istediklerimi daha fazla ertelememek adına, kendi isteğimle ayrılıyorum diyen Balaban, “Türkiye’de gayrimenkul sektöründeki en büyük ve direkt yabancı yatırımın sahibi olan Emaar, kurduğumuz ve geliştirdiğimiz çizgide, yoluna ve yatırımlarına devam edecektir. Böylesine büyük bir yatırımcının üyesi olmaktan her zaman gurur ve onur duydum. Yarattığımız projeler aynı çizgide gelişerek büyürken, Emaar’ın Türkiye yatırımlarına devam edeceğine olan inancım da tamdır.”dedi.
Balaban sözlerine şöyle devam etti; “Emaar’ın bir üyesi olmamı sağlayan ve her zaman en büyük destekçilerimden olan Emaar Properties PJSC’nin Chairman’i Sayın Mohamed Alabbar’a, yola birlikte çıktığımız Sayın Cihan Kamer’e, her zaman rahmet ve sevgiyle andığım Sayın Hasan Doğan’a, desteklerini esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma, bize güvenen iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

İLK KEZ BENCİLLİK YAPARAK....
Yeni heyecanlar ve maceraların beni beklediğini biliyorum. Ancak 22 yılık kariyerimde ilk kez kendi adıma bencillik yaparak, bu yazı ailem, dostlarım ve arkadaşlarımla geçirmek istiyorum. Bugüne kadar desteğini yanımda hissettiğim siz değerli basın mensuplarına da verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. Yakın zamanda başka maceralarda görüşmek dileğiyle…”"Ozan Balaban Emaar’dan Ayrıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap