Ozan Balaban Emaar’dan Ayrıldı

Emaar'da Bölge CEO'su olarak görev yapan Ozan Balaban, 10 yıldır çalıştığı şirkete veda etti...

01 Temmuz 2016
Ozan Balaban Emaar’dan Ayrıldı Emaar'da Bölge CEO'su olarak görev yapan Ozan Balaban, 10 yıldır çalıştığı şirkete veda etti...

Emaar Bölge CEO’su Ozan Balaban, 10 yıldır çalıştığı görevinden istifa etti.
Türkiye iştirakini 10 yıl önce dört kişiyle kurduğumuz ve ülkemizde bugüne kadar milyarlarca dolar yatırım yapmış olan Emaar Properties PJSC’deki tüm görevlerimden hayatımda yapmak istediklerimi daha fazla ertelememek adına, kendi isteğimle ayrılıyorum diyen Balaban, “Türkiye’de gayrimenkul sektöründeki en büyük ve direkt yabancı yatırımın sahibi olan Emaar, kurduğumuz ve geliştirdiğimiz çizgide, yoluna ve yatırımlarına devam edecektir. Böylesine büyük bir yatırımcının üyesi olmaktan her zaman gurur ve onur duydum. Yarattığımız projeler aynı çizgide gelişerek büyürken, Emaar’ın Türkiye yatırımlarına devam edeceğine olan inancım da tamdır.”dedi.
Balaban sözlerine şöyle devam etti; “Emaar’ın bir üyesi olmamı sağlayan ve her zaman en büyük destekçilerimden olan Emaar Properties PJSC’nin Chairman’i Sayın Mohamed Alabbar’a, yola birlikte çıktığımız Sayın Cihan Kamer’e, her zaman rahmet ve sevgiyle andığım Sayın Hasan Doğan’a, desteklerini esirgemeyen çalışma arkadaşlarıma, bize güvenen iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

İLK KEZ BENCİLLİK YAPARAK....
Yeni heyecanlar ve maceraların beni beklediğini biliyorum. Ancak 22 yılık kariyerimde ilk kez kendi adıma bencillik yaparak, bu yazı ailem, dostlarım ve arkadaşlarımla geçirmek istiyorum. Bugüne kadar desteğini yanımda hissettiğim siz değerli basın mensuplarına da verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. Yakın zamanda başka maceralarda görüşmek dileğiyle…”
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Üsküp'te yapılacak Tophane Merkez Camisi’nin temeli atıldı

Üsküp'te yapılacak Tophane Merkez Camisi’nin temeli atıldı

TDV tarafından Makedonya'nın başkenti Üsküp'te inşa edilecek Tophane Merkez Camisi'nin temel atma ça

15 Eylül 2017


Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Avusturyalı Prinzhorn Holding iştiraki Hamburger Containerboard, Kütahya’da 1 milyar TL yatırımla kâ

13 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat