Ozan City’de 1 Oda 1 Salonlar 129 Bin Lira

13 Mayıs 2015
PAYLAŞ
Ozan City’de 1 Oda 1 Salonlar 129 Bin Lira

Ozan Yapı tarafından Ankara, Bağlıca'da yapılan Ozan City'de 1 oda 1 salon dairelerin satış fiyatı 129 bin lira.

Ozan City'de 1 Oda 1 Salonlar 129 Bin Lira

Ozan City 129 bin liradan başlayan fiyatlarla ve herkesi ev sahibi yapma felsefesiyle satışa sunduğu konutlarını 2016 Haziran ayında teslim edecek.Ozan City

Ankara'nın yükselen değeri Bağlıca'da ki Ozan Tower projesini tüm değerli müşterilerinin gereksinimlerini karşılayarak tamamlamış olmanın gururunu yaşayan Ozan Yapı, Ozan Tower'ın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanamayan, yatırım yapmak isteyen ve ev sahibi olma hayalleri kuran müşterileri için Ozan City projesiyle yeni ve değerli bir yaşam vaat ediyor.

Farklı ihtiyaçlara uygun şekilde geliştirilen Ozan City de oldukça işlevsel daire tipleri mevcut. 12 - 13 katlı 4 blokta 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde olan dairelerde modern hayatın tüm gereksinimleri düşünüldü.

Ankara'nın en büyük yaşam alanlarından biri olacağını şimdiden gösteren Bağlıca yakın zamanda Ankara üniversitesi tarafından, iki bin dönümlük bir arazide hayata geçirilecek olan sağlık kampüsüyle daha da değer kazanacak.

Başkent Üniversitesi'ne birkaç dakika mesafede olan Ozan City, Çankaya Üniversitesi'ne 10 dakika uzaklıkta olup, Eskişehir Yolu hattında bulunan ODTÜ, Bilkent ve Hacettepe Üniversitelerine ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Tüm bunların dışında kendinizi güvende hissetmeniz için 7 gün 24 saat görüntülü intercom sistemi kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı ile size sakin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

-

Ozan City'de 1 Oda 1 Salonlar 129 Bin Lira

-

Örnek daireleriyle tanıtım ofisinde hizmet veren Ozan City Ailesi hemen tapu teslimi gerçekleştirdiği ve 120 ay vadeye kadar proje kredisi ile birlikte müşterilerine uygun ödeme planı sunan projelerine sizleri de davet ediyor.

Ozan City 129 bin liradan başlayan fiyatlarla ve herkesi ev sahibi yapma felsefesiyle satışa sunduğu konutlarını 2016 Haziran ayında sahiplerine teslim edecek.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

dunyanin-en-yenilikci-10-binasi

dunyanin-en-ucuz-turistik-sehirleri

son-5-yilin-en-uzun-gokdelenleri

dunyanin-en-pahali-23-evi

ultra-luks-20-otel-suiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Ozan City’de 1 Oda 1 Salonlar 129 Bin Lira" haberine ait yorum yok

Yorum Yap