ÖzdilekPark AVM Eylül’de Açılacak

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Ağustos 2014
ÖzdilekPark AVM Eylül’de Açılacak

İstanbul Levent bölgesinin yeni bir alışveriş merkezi oluyor. ÖzdilekPark AVM Eylül'de hizmete açılacak.

Düzenleyen: Tugay TOPÇU / Yeniemlak.com

İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Levent’te eylül ayında açılacak ÖzdilekPark AVM'de 40 bin metrekare kiralanabilir alan, 5 kat ve 145 adet mağaza yer alacak

ÖzdilekPark AVM, 40 bin metrekare kiralanabilir alan, 5 kat ve 145 adet mağaza ile İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Levent’te eylül ayında açılacak.

Ziyaretçi ve kiracılarına kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla tasarlanan ÖzdilekPark’ta, 13 adet yük ve servis asansörü, ziyaretçilerin rahat ve kolay dolaşımını sağlamak üzere 6 ziyaretçi asansörü ve 40 yürüyen merdiven bulunuyor.

Metro bağlantısı sayesinde AVM ziyaretçileri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahı gibi hatlara ulaşabiliyor.

ÖZDİLEKPARK AVM NE ZAMAN AÇILIYOR?

ÖzdilekPark; konumu, mimarisi, tasarımı ve yaşam alanlarıyla hareketli, canlı ve dopdolu bir alışveriş merkezi olarak Eylül’de İstanbullularla buluşuyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle, İstanbul’un her yerinden rahatça ulaşım imkanına sahip Özdilek AVM, bünyesindeki markalarla ziyaretçilerine A’dan Z’ye her alanda alışveriş yapma olanağı sağlıyor.

ÖZDİLEKPARK AVM NEREDE?

Toplam 40 bin metrekare kiralanabilir alan, 5 kat ve 145 adet mağaza ile İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Levent’te yer alan ÖzdilekPark’ta; 13 adet yük ve servis asansörü, ziyaretçilerin rahat ve kolay dolaşımını sağlamak üzere 6 ziyaretçi asansörü ve 40 yürüyen merdiven bulunuyor.

ÖZDİLEKPARK AVM'YE NASIL ULAŞIRIM?

ÖzdilekPark AVM ile bağlantılı metro hattı sayesinde AVM ziyaretçileri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahında gitmek istediği yere kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent –Hisarüstü metro hattının ilk hattının ilk durağının bu noktada olması planlanıyor.

ÖZDİLEKPARK AVM'DE HANGİ MARKALAR VAR?

ÖzdilekPark AVM içinde bulunan markalardan bazıları; H&M, Madia Mark, D&R, Derimod, İpekyol, Koton, Polo Garage, Roman, Vakko Butik, Mango, Mavi, Sarar, Nike, Adidas, Swatch, Saat&Saat, Flormar, Watsons, Gratis, Atasay, Strabucks, Mc Donalds, Mickeys, Mid Point, Polen Tantuni, Sbarro, Özdilek Mağaza ve Özdilek Market.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ankara Kent İncek Projesinin Fiyatları Açıklandı

Ankara Kent İncek Projesinin Fiyatları Açıklandı

Ankara İncek'te hayata geçirilen Kent İncek projesinin fiyatları açıklanıyor...

23 Haziran 2017


Dream Port Residence Projesinin Son Konutları Satılıyor

Dream Port Residence Projesinin Son Konutları Satılıyor

Kalender İnşaat tarafından İzmir Yeni Girne'de hayata geçirilen Dream Port Residence projesinin satı

23 Haziran 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat