Özdilek’ten Bolu’ya Yeni AVM

03 Haziran 2016
PAYLAŞ
Özdilek’ten Bolu’ya Yeni AVM
Özdilek Holding, Bolu’da 15 milyon dolarlık yeni bir AVM açtı. Özdilek AVM Bolu, 200 kişiye de istihdam sağlayacak...

Özdilek Holding, Bolu’da yeni bir AVM açıkıyor. 15 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Özdilek AVM Bolu projesi, D-100 karayolu üzerinde şehirlerarası terminalinin bulunduğu bölgede konumlanıyor.

Bay, bayan, çocuk giyimden ev tekstiline, taze gıda ürünlerinden mutfak ihtiyaçlarına, kişisel bakım ürünlerinden aksesuarlara kadar 70 bin çeşit ürünle hizmet verecek olan Özdilek Bolu AVM projesi 22 dönüm alan üzerinde yükseliyor.

9 bin metrekare kapalı alana sahip olan Özdilek Bolu Alışveriş Merkezi’nde hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran ve çocuk eğlence merkezi yer alıyor.

80 MİLYON DOLARLIK YENİ YATIRIM
2016 yılı içinde Uşak, Turgutlu, Bolu ve Düzce’de 2017’de ise, Bursa Nilüfer ve Bursa Mudanya’da yeni alışveriş merkezlerinin açılışını yapacak olan Özdilek Holding, 6 AVM için toplam 80 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.

200 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK
Bugüne kadar 9 AVM açılışı yaptıklarına dikkat çeken Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, 7 bin kişiyi istihdam ettiklerini söyledi. Bolu’da açacakları yeni AVM’de ise 200 kişiye istihdam sağlayacaklarını belirten Hüseyin Özdilek, Önümüzdeki yılın bahar aylarına kadar bin500 kişiyi daha işe alarak, toplam 8 bin 500 kişiye ulaşacağız dedi.


"Özdilek’ten Bolu’ya Yeni AVM" haberine ait yorum yok

Yorum Yap