• Emlak Haberleri
  • Özyurtlar Holding’ten, ‘No 27 Residence’a özel faizsiz, vade farksız, bankasız kampanya

Özyurtlar Holding’ten, ‘No 27 Residence’a özel faizsiz, vade farksız, bankasız kampanya

İnşaat sektörünün güvenilir markası Özyurtlar Holding, Esenyurt’da hayata geçirdiği ‘No 27 Residence’ projesini kişiye özel ödeme seçenekleriyle sunuyor.

21 August 2023
Özyurtlar Holding’ten, ‘No 27 Residence’a özel faizsiz, vade farksız, bankasız kampanya Konuttaki fahiş fiyat ve arz sıkıntısının sektörün en önemli sorunu haline geldiğinin altını çizen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt “Konut satın almak ancak banka kredisi ile mümkün, oysa faizler çok yüksek. Biz de kendimiz ev sahibi olmak isteyenler için uygun şartları yarattık. Vade farksız, faizsiz bankasız ve kefilsiz 1,5 milyon TL peşin ayda 29 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı sunduk” dedi.

Güvenli ve ulaşılabilir projeleri ile tanınan üreten Özyurtlar Holding, pandemi sürecinde hayata geçirdiği projelerinden ‘No 27 Residence’ta başlattığı kampanyayla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

‘No 27 Residence’tan ev almak isteyenlere faizsiz, vade farksız, bankasız ve kefilsiz ödeme kolaylıkları sunan Özyurtlar Holding, kendi bünyesinde 1,5 milyon TL peşin 29 bin TL taksitle konut sahibi olma imkanı sağlıyor.

Ev almanın zorlaştığı, konuta erişimin neredeyse hayal olduğuna dikkat çeken Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, böyle bir dönemde her zaman olduğu gibi ev sahibi olmayı kolaylaştırmak üzere çalıştıklarını söyledi.

Bir süredir yaşanan inşaat girdi maliyetlerindeki artışın, enflasyonist ortamın da etkisiyle zirve yaptığını kaydeden Özyurt, konuttaki fahiş fiyat ve arz sıkıntısının sektörün en önemli sorunu haline geldiğinin altını çizdi. Özyurt “Konut fiyatları dar ve orta kesim için ulaşılmaz bir hale geldi. Maliyetlerin aşırı yükselmesi konut fiyatlarına yansıyor. Bu şartlarda konut satın almak ancak banka kredisi kullanmakla mümkün olabilir. Oysa banka kredi faizleri bu kadar yüksek seyrettiği sürece bu da imkansız duruma geldi. Biz de kendi çözümümüzü üreterek ev sahibi olmak isteyenler için elimizden gelen şartları yarattık. ‘No 27 Residence’ta başlattığımız kampanyada faiz yok, vade farkı yok, 1,5 milyon TL peşin 29 bin TL taksitle ev sahibi olma ayrıcalığı sunuyoruz. diye konuştu.

Esenyurt’un en önemli lokasyonlarından Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde yükselen ve residence sistemiyle hizmet vermek üzere planlanan ‘No 27 Residence’, sekiz katlı üç blokta 240 adet 1+1 daire ve 22 ticari alandan oluşuyor. Tam donanımlı şekilde tasarlanan daireler yerden ısıtma, full ankastre ve gömme dolap gibi özellikleri barındırıyor. Hamam, sauna ve spor salonu imkanlarının da bulunduğu proje 7/24 resepsiyon hizmetiyle sakinlerine konforlu bir yaşam sunuyor. Proje Beylikdüzü metrobüs durağına, üniversite, özel okullar, hastane, pazar yeri ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde yer alıyor. Projenin 2024 yılında teslim edilmesi planlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum