Özyurtlar Nşehir 2. Etap Teslimleri Başladı

Esenyurt'ta yer alan Nşehir projesinin 2. etabında daire teslimleri başladı...

18 Temmuz 2016
Özyurtlar Nşehir 2. Etap Teslimleri Başladı Esenyurt'ta yer alan Nşehir projesinin 2. etabında daire teslimleri başladı...

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Nşehir projesi İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt’ta yer alıyor. 2014 yükselmeye başlayan Nşehir 2. etap projesinde teslimler başladı.

Toplam 510 adet konut ve 115 adet ticari üniteden meydana gelen Özyurtlar Nşehir 2. etap stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi.

Özyurtlar Nşehir 2. etapta dairelerin büyüklükleri 32 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dükkanların alanları ise 58 metrekare ile bin 32 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Yüzde 100 Kar
Nşehir projesinin 2. etabını da tamamlayıp teslim etmenin sevincini yaşadıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, özellikle 2+1 dairelerin yoğun ilgi gördüğü Nşehir 2. etap projesinde yatırımcıların yüzde 100 kar elde ettiklerini belirtti.

Teslimlerin hemen yapıldığı Özyurtlar Nşehir 2. etap projesinde;

- Yüzme havuzu
- Çocuk oyun alanları
- Basketbol sahası
- Futbol sahası
- Yürüyüş yolları
- Oturma alanları
- Spor Kulübü
- Cafe ve restoran
- Mağazalar
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.

Özyurtlar Nşehir Esenyurt projesi Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.