Özyurtlar’dan Ukra City Mağdurlarına Müjdeli Haber

10 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Özyurtlar’dan Ukra City Mağdurlarına Müjdeli Haber
Esenyurt’ta binlerce ailenin ev hayalini kabusa dönüştüren Ukra City’yi Özyurtlar devir alıyor. Toprak sahipleri ile yüzde 70 anlaşma sağladıklarını belirten Özyurtlar inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, 1 ay içinde ruhsatımızı alıp projeye başlamayı planlanıyoruz dedi...

Esenyurt’ta yaşanan imar sorununun en somut örneği olan ve binlerce ailenin mağduriyetine sebep olan Ucra City projesini Özyurt’lar İnşaat devir alıyor.

ESENYURT’UN YÜZ KARASI ÖZYURTLAR’LA AKLANACAK
Esenyurt’un yüz karası olarak nitelendirilen Ukra City projesi Özyurtlar ile aklanacak. Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt’tan aldığımız bilgiye göre devir işlemleri için süreç devam ediyor.

YÜZDE 70 İMZALAR ATILDI
Toplam 150 hak sahibinin olduğunu ve yüzde 70 ile imzaların atıldığını belirten Tamer Özyurt, “Hak sahipleri ile görüşmelerimiz devam ediyor. Burlardan kimi vefat etmiş, kimi yurt dışında... Kolay bir süreç değil. 150 hak sahibinin yüzde 70 ile anlaşma sağladık. Kalan yüzde 30’u da bir ay içinde tamamlayıp, ruhsatımızı da alarak projeye start vermeyi düşünüyoruz” dedi.

UKRA CİTY NE ZAMAN TESLİM OLACAK?
1 içinde ruhsat alıp projeye başlamayı planladıklarını vurgulayan Tamer Özyurt, 24 ay içinde de projeyi tamamlayacaklarını belirtti.

HABER:  Şengül KIRMIZITAŞ
"Özyurtlar’dan Ukra City Mağdurlarına Müjdeli Haber" haberine ait yorum yok

Yorum Yap