Panaroma Suites Satışa Çıktı

İstanbul Sarıyer'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

10 Mart 2016
Panaroma Suites Satışa Çıktı

Sarıyer’de yükselen Panaroma Suites satışa çıktı. Sarıyer Panaroma Suites fiyatları metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor…

KLK tarafından İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer’de yükselen Panaroma Suites satışa çıktı.

2017 Ağustos’ta konut teslimleri yapılması planlanan Sarıyer Panaroma Suites fiyatları ise metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor.

15 bin metrekare alan üzerinde toplam 174 konut v 4 ticari üniteden meydana gelen KLK Panaroma Suites projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR HIZLA ARTIYOR
Bölgedeki yüksek değer artışına dikkat çeken Klk Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atakan Kulak,3’üncü köprünün yanı sıra yapılacak tünel projesinin de bölgeye önemli değer artışı sağlayacağına dikkat çekti.

Yakın zamanda bu rakamlarla ev bulmanın imkansız olacağını belirten Atakan Kulak, “Hayata geçecek ulaştırma projeleriyle birlikte Dolmabahçe-Levazım, Levazım-Baltalimanı, Baltalimanı-Ayazağa, Ayazağa-Çayırbaşı ve Sarıyer-Zekeriyaköy arasında gerçekleştirilecek tüneller de İstanbul Avrupa yakasındaki trafik akışını büyük ölçüde rahatlatacak. Özellikle Sarıyer’deki gayrimenkul projelerinin İstanbul genelinde en yüksek değer artışının yaşanacağı bölgelerin başında geleceği değerleme uzmanları tarafından dile getiriliyor. Sarıyer’in kuzey kısmı son 10 yılda arsa değerlerini defalarca katladı. Devam eden projelerin tamamlanmasıyla birlikte konut fiyatları önümüzdeki yıllarda daha da artacak. Dolayısıyla bu bölgeye yatırım yapanlar her zaman kazanacak” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.