Panorama Pavli fiyatları 373 bin TL'den başlıyor

İstanbul Pendik'te yükselen Panorama Pavli projesinde lüks daireler 373 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

04 Ağustos 2017
Panorama Pavli fiyatları 373 bin TL'den başlıyor 5 bin metrekare alan üzerinde yükselen Panorama Pavli projesi, Altınsoy İnşaat imzası taşıyor. Toplam 156 konuttan oluşan projede konutların tamamı 2+1 konut tipi şeklinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin net büyüklükleri ise 76 metrekare ile 80 metrekare arasında değişiyor.

Panorama Pavli projesinde teslim tarihi olarak Aralık 207 hedeflenmekte. İstanbul'un Anadolu yakasında cazip fiyata lüks daire sahibi olma fırsatı sunan projede daireler 373 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Öte yandan Altınsoy İnşaat, projede banka kredisi ile konut sahibi olabilme imkanını da tanıyor.

Panorama Pavli Projesi

Oldukça merkezi bir lokasyonda bulunan Panorama Pavli projesi metro durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje İDO iskelesine 7 dakika, Marmaray Kaynarca durağına da 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 6 dakika uzaklıkta yer alan Panorama Pavli projesi, Medical Park Hastanesi'ne 5 dakika, Botaş Parka'a 1.6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Avantajlı konumunu sunduğu sosyal imkanlar ile destekleyen Panorama Pavli projesinde yer alan tüm daireler Pavli Adası'nın eşsiz manzarasından faydalanabiliyorlar. Bunun yanı sıra otopark ve güvenlik imkanlarının yer aldığı projede yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, spor alanları gibi imkanlar bulunuyor. Aileler için de ideal bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen Panorama Pavli projesi çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, yeşil alan ve misafir otoparkı olanağını barındırıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.