Panorama Plus Eryaman’da 199 Bin TL’ye 3+1

Ankara Etimesgut'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

17 Şubat 2016
Panorama Plus Eryaman’da 199 Bin TL’ye 3+1

Teslimlerin Aralık 2016'da yapılması planlanan PanoramA Plus Eryaman projesinde daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor...

Ankara Eryaman Susuz mahallesinde hayata geçirilen PanoramA Plus Eryamam projesi Dimaş İnşaat tarafından inşa ediliyor. 7 bin metrekare alan üzerine yayılan PanoramA Plus Eryaman projesi 3 blok halinde yükseliyor.

Toplam 168 adet konuttan meydana gelen PanoramA Plus Eryaman projesinde dairelerin tamamı 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Daire büyüklükleri 141 metrekare olan PanoramA Plus Eryaman projesinde teslimlerin 2016 yılının Aralık ayında yapılması öngörülüyor.

PanoramA Plus Eryaman Fiyat

3+1 daireler 199 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor.

Her katta 4 dairenin yer aldığı PanoramA Plus Eryaman projesinde tapu teslimleri hemen gerçekleşiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor.

PanoramA Plus Eryaman projesi Harikalar Diyarı'na ve metroya 2 kilometre, Sincan Devlet Hastanesi'ne 3 kilometre, Göksu Park'a 3,5 kilometre, Optimum Outlet'e 7,6 kilometre mesafede konumlanıyor.

PanoramA Plus Eryaman sosyal olanakları;

- Çocuk oyun alanları
- Basketbol sahası
- Tenis kortu
- Kamelyalar
- Yürüyüş yolları
- Açık otopark
- GüvenlikHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.