Parima Merter’de 4 Yıl Vade Farksız Taksit Fırsatı

İstanbul Güngören'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

31 Aralık 2015
Parima Merter’de 4 Yıl Vade Farksız Taksit Fırsatı

Teslimleri hemen yapılan Parima Merter projesinde hiç peşinatsız 4 yıl vade farksız taksitle ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor….

Fer Yapı tarafından Merter’de E-5 üzerinde hayata geçirilen Parima Merter projesinde ofis teslimleri hemen yapılıyor. Ofislerin dekorasyonlu olarak teslim edildiği Fer Yapı Parima projesinde yılbaşına özel düzenlenen kampanya kapsamında peşinatsız, 4 yıl vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Ayda 4 bin 850 TL’den başlayan taksitlerle ofis sahibi olunabilen Parima Merter projesi toplam 224 bağımsız birimden oluşuyor. Parima Merter’de ofislerin büyüklükleri 45 metrekareden başlıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında ise fitness center, 8 ve 18 kişilik iki toplantı odası, cafe lounge, , back office concierge hizmetleri, güvenlik ve otopark yer alıyor.

Parima Merter projesi Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Bodrum Emlak Müdürlüğünden Satılık Avlulu Ev!

Muğla Bodrum Milli Emlak Müdürlüğü, hazine adına kayıtlı olan bahçeli evi satışa çıkartıyor...

22 Nisan 2017


Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Sur Yapı Semt Bahçekent Satışa Çıktı!

Bir Sur Yapı projesi olarak hayata geçen Sur Yapı Semt Bahçekent, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta

21 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.