Park Alyans Projesinde 413 Bin TL’den Başlıyor

Ankara Çankaya'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Nisan 2016
Park Alyans Projesinde 413 Bin TL’den Başlıyor

Ankara'nın hızlı değerlenen bölgelerinden Çayyolu'nda yükselen Park Alyans projesinde daire fiyatları 413 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Ankara Çayyolu'nda yaşama geçirilen Park Alyans projesi Coşkun Grup tarafından inşa ediliyor. 14 bin 100 metrekare alan üzerine yayılan proje 3 blok halinde hayata geçiriliyor.

Dairelerin 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks tiplerinde dizayn edildiği Park Alyans projesi toplam 163 adet konuttan meydana geliyor. Projedeki dairelerin alanları 107,80 metrekare ile 316,86 metrekare arasında değişiyor.

Park Alyans fiyatları 413 bin liradan başlayarak yükseliyor. Projede A ve C blokta teslimler 2017 yılı Mart sonunda, B blokta ise 2017 yılının Aralık ayı sonunda gerçekleşecek.

Banka kredisi ile vadelendirme imkanı bulunan Park Alyans projesi Eskişehir Yolu'na, Ankara Çevreyolu'na, Arcadium Alışveriş Merkezi'ne yakın mesafede konumlanıyor.

Park Alyans projesinin sosyal olanakları arasında;

- Fitness center
- Sauna
- Hamam
- Kaykay ve paten yolları
- Tenis, basketbol, mini futbol sahası
- Yürüyüş parkuru
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.