Park Dedeman Bostancı Otel Açıldı

Toplam 110 superior odasıyla iş dünyasına özel hizmet verecek olan Park Dedeman Bostancı Otel kapılarını açtı...

04 Mayıs 2016
Park Dedeman Bostancı Otel Açıldı Toplam 110 superior odasıyla iş dünyasına özel hizmet verecek olan Park Dedeman Bostancı Otel kapılarını açtı...

Dedeman Grubu’nun İstanbul’daki 4. oteli Park Dedeman Bostancı açıldı. İş dünyasına özel hizmet verecek olan Park Dedeman Oteli’in açılışıyla beraber Dedeman ve Park Dedeman markaları ilk kez Bostancı’da yan yana hizmet verecek.

Toplam 110 superior odadan meydana gelen Park Dedeman Bostancı Otel’de sahip olduğu Yeşil Yıldız sertifikası ile çevre dostu olarak yükseliyor.

Park Dedeman Bostancı’da 86 kişilik Park Restaurant, Park Kantin, Lobby Bar toplantı ve özel davetler için 64 metrekare ve 127 metrekare iki toplantı salonu yer alıyor.

Park Dedeman Bostancı’da 24 saat karşılama ve danışma, havaalanı transferi, çamaşır yıkama ve kuru temizleme, oda temizleme, otopark, fitness merkezi, iş merkezi, araba kiralama servisi ile döviz işlemleri ve emanet kasa yer alıyor.

Elektrikli araçlar için şarj cihazı bulunan Park Dedeman Bostancı Otel’de ücretsiz internet hizmeti, bilgisayar, ofis malzemesi, fotokopi ve faks hizmetleri de sunuluyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.