Park Dedeman Trabzon Otel Açıldı

19 Mayıs'ta kapılarını ziyaretçilerine açan Park Dedeman Trabzon otelin dün resmi açılış töreni yapıldı. Havalimanı'na 7 dakika mesafede konumlanan otel toplam 149 odadan meydana geliyor...

05 Haziran 2016
Park Dedeman Trabzon Otel Açıldı 19 Mayıs'ta kapılarını ziyaretçilerine açan Park Dedeman Trabzon otelin dün resmi açılış töreni yapıldı. Havalimanı'na 7 dakika mesafede konumlanan otel toplam 149 odadan meydana geliyor...

Dedeman Grubu’nun yeni oteli Park Dedeman Trabzon'un resmi açılışı dün gerçekleşti. Park Dedeman Elazığ ve Park Dedeman Bostancı’nın ardından Dedeman Grubu, 2016 yılında üçüncü otelini açtı.

19 Mayıs itibarıyla kapılarını ziyaretçilerine açan Park Dedeman Trabzon toplam 149 odadan meydana geliyor. İş ve tatil amaçlı konaklamalara uygun olarak hayata geçirilen Park Dedeman Trabzon’da 117 superior, 24 junior suit ve 6 executive suit olmak üzere üç seçenek yer alıyor. Ayrıca 2 adet engelli odası bulunuyor.Park Dedeman Trabzon’da toplam 393 metrekare alana sahip olan 5 toplantı salonu bulunuyor. İş toplantıları ve özel davetler için kusursuz bir ortam sunuluyor.

Park Dedeman Trabzon’da Shana Restoran, hem uluslararası hem de Karadeniz yöresinden lezzetleri sunuyor. Sabah açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde ise zengin A La Carte seçenekleri sunulan otelde tüm gün hizmet veren Lobby Bar ve Park Kantin bulunuyor.

Park Dedeman Trabzon’un tüm odalarında, ücretsiz Wi-Fi ve Broadband internet bağlantısı, çalışma alanı, çay-kahve makinesi, ütü masası ve emanet kasa gibi hizmetler yer alıyor.

Park Dedeman Trabzon otel Trabzon Havalimanı 7 dakika, şehir merkezine 10 dakika, alışveriş merkezleri ve iş merkezlerine ise yakın mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.