Park Mavera 2 Projesi Rekora Koşuyor!

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

22 Ekim 2015
Park Mavera 2 Projesi Rekora Koşuyor!

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanının son parselinde yükselen Park Mavera 2 projesinde, birinci etapta olduğu gibi kısa sürede satış rekoru kırılması bekleniyor...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro-Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Park Mavera 2. Etap projesi Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olan Başakşehir Yeni Merkez’de inşa ediliyor. Projenin ilk etabında yakalanan satış başarısının ikinci etapta da sürmesi hedefleniyor.

Park Mavera'nın birinci etabındaki satış rekorunun ardından gelen yüksek prim yatırımcının dikkatini çekerken projenin 2. etabına da yoğun ilgi gösteriliyor. Birinci etaptaki 672 dairenin 650’sinin 22 saat gibi rekor bir sürede satıldığına dikkat çeken Makro-Akyapı Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Ercan Uyan, "Park Mavera Birinci Etap’tan konut satın alanların elde ettikleri yüksek prim dolayısıyla ikinci etaba da ilgi gösteriyor. Projenin ikinci etabının satış hazırlıkları devam ediyor. Makro-Akyapı Ortak Girişimi olarak makul kar marjlarıyla projelerimizi satışa sunduk. Bugüne kadar satışa sunduğumuz tüm projelerde yatırımcılarımız yüksek prim kazandı ve bu projemiz rekor sürede satıldı. Park Mavera, bölgedeki yatırımcılar tarafından referans proje olarak gösteriliyor. Bu başarı bize mutluluk verdiği gibi ilk etapta yakalanan başarının ikinci etapta da sürdürülebilmesi için daha yoğun çalışmamıza neden oluyor." dedi.

Park Mavera 2 projesi Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olan Başakşehir Yeni Merkez’deki son parsel. Kamu kurumlarının yanı başında, metro ve tramvaya yürüme mesafesinde inşa edilen Park Mavera 2 projesi sosyal donatı alanları ve çevre özellikleri ile dikkat çekiyor. 3. Köprü bağlantı yolu üzerinde olan Park Mavera 2 projesi Sağlık Kent’e ve özel sağlık tesislerine, 372 bin metrekarelik Botanik Park'a yakın mesafede konumlanıyor.

2+1 dairelerde dahi giyinme odası, yüklük ve hem salondan hem mutfaktan geçişli yemek odasının bulunduğunu söyleyen Uyan, "Standart olarak sunduğumuz çift sosyal tesise rağmen oluşturduğumuz sistem sayesinde konut sahipleri kira öder gibi aidat ödemiyor. Sosyal tesislerimiz içindeki satılabilir ticari alanların bir bölümünü siteye gelir getirmesi için bağışlıyoruz. Bu sayede elde edilen paralar ortak giderlere harcanarak aidatların çok önemli ölçüde düşürülmesini sağlıyor." dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Yapı imzası taşıyan Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi, İstanbul'da cazip fiyatlarla konut sahi

23 Temmuz 2017


İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Cushman & Wakefield bir rapor yayınlayarak İstanbul'da

23 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat