Park Mavera 2 Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

14 Ekim 2015
PAYLAŞ
Park Mavera 2 Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında yaşama geçirilen Park Mavera 2 projesinde ön talep toplanıyor...

Haber: Maide KARADAĞ

Rekor sürede satışı tamamlanan Park Mavera projesinin 2. Etap satışları yakında başlıyor. Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında Başakşehir'de hayata geçirilen Park Mavera 2 projesi için ön talep toplanıyor.

Başakşehir Yeni Merkez'de inşa edilen Park Mavera 2 projesi 45 bin 389 metrekare alan üzerine yayılıyor. 12 ila 23 kat arasında değişen 7 blok halinde yükselen Park Mavera 2 projesi toplam 556 adet konuttan meydana geliyor.

Fiyatları ve ödeme planı henüz netleşmeyen Park Mavera 2 projesi 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Mavera Park 2 projesi 372 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip botanik parka komşu konumda yükseliyor.

9 ihtisas hastaneli Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksine ve 3. Köprü Bağlantı Yolu'na yakın mesafede konumlanan Park Mavera 2 projesinde çift sosyal tesis, kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, kapalı otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Park Mavera 2 projesinin lansman öncesi ayrıcalıklarından yararlanmak ve ön kayıt için http://www.parkmavera.com/etap2/form/ web adresi üzerinden kayıt yapılabiliyor.

Park Mavera 2 İletişim
Telefon: 444 71 61


"Park Mavera 2 Projesinde Ön Talep Toplanıyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap