Park Mavera 2 Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Ekim 2015
Park Mavera 2 Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında yaşama geçirilen Park Mavera 2 projesinde ön talep toplanıyor...

Haber: Maide KARADAĞ

Rekor sürede satışı tamamlanan Park Mavera projesinin 2. Etap satışları yakında başlıyor. Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığında Başakşehir'de hayata geçirilen Park Mavera 2 projesi için ön talep toplanıyor.

Başakşehir Yeni Merkez'de inşa edilen Park Mavera 2 projesi 45 bin 389 metrekare alan üzerine yayılıyor. 12 ila 23 kat arasında değişen 7 blok halinde yükselen Park Mavera 2 projesi toplam 556 adet konuttan meydana geliyor.

Fiyatları ve ödeme planı henüz netleşmeyen Park Mavera 2 projesi 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Mavera Park 2 projesi 372 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip botanik parka komşu konumda yükseliyor.

9 ihtisas hastaneli Türkiye’nin en büyük sağlık kompleksine ve 3. Köprü Bağlantı Yolu'na yakın mesafede konumlanan Park Mavera 2 projesinde çift sosyal tesis, kapalı yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, kapalı otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Park Mavera 2 projesinin lansman öncesi ayrıcalıklarından yararlanmak ve ön kayıt için http://www.parkmavera.com/etap2/form/ web adresi üzerinden kayıt yapılabiliyor.

Park Mavera 2 İletişim
Telefon: 444 71 61HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İBB'den satılık 5 arsa

İBB'den satılık 5 arsa

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 4 Ekim günü Eyüp, Şişli, Kurtköy ve Kartal'da bulunan 5 arsasını sat

24 Eylül 2017


Avlu Torbalı projesinde satışlar başladı

Avlu Torbalı projesinde satışlar başladı

İzmir Torbalı'da hayata geçirilecek Avlu Torbalı projesinde cazip fiyatlı konutların satışları başla

24 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat