Park Prestiege’te ev konforunda süit daire 450 avro!

CVK Park Bosphorus Hotel, Prestige Suites daireleri ile ev konforunda misafirlerini ağırlıyor. Fiyatlar ise geceliği 450 Avrodan başlıyor

27 Ağustos 2015
Park Prestiege’te ev konforunda süit daire 450 avro!

CVK Park Bosphorus Hotel, Prestige Suites daireleri ile ev konforunda misafirlerini ağırlıyor. Fiyatlar ise geceliği 450 Avrodan başlıyor…

İstanbul’un en lüks oteli Park Bosphorus Hotel bünyesinde yer alan Park Prestige Suites, lüks hizmet isteyen ancak ev konforundan da vazgeçmeyen yerli-yabancı misafirlerin merkez üssü oldu.

Özel otopark, günlük temizlik, otel restoran ve outletlerinde özel indrimler gibi fark yaratan ayrıcalıklı hizmetleri ile misafir sadakatini yakalamayı başaran Park Prestige Suites’in hizmetlerini bir basın toplantısı ile basın mensuplarıyla paylaşan Park Bosphorus Hotel Genel Müdürü Bahri Şahin, sundukları hizmetlerle misafir sadakatini yakalayıp ağırlanan misafirlerin de yüzde 60 'inin Park Prestige Suites'leri tekrar tercih ettiklerini söyledi.

65 özel daire
İstanbul’da 4 bin 500 metrekarelik terası ile Boğaziçi köprüsünden Tarihi Yarımada’ya kadar uzanan panaromik manzarasıyla öne çıkan Park Bosphorus Hotel bünyesinde faaliyet gösteren ve 65 daireden oluşan Park Prestige Suites’in özelliklerinden bahseden Şahin şu bilgileri verdi:

“Süitlerimizde 65 metrekarelik stüdyo dairelerden, 950 metrekare 4+1’lere kadar birbirinden lüks farklı seçenekler mevcut. Bir günden bir yıla farklı sürelerde konaklama fırsatı sunuyoruz. Günlük konaklama fiyatlarımız 450 Euro ile 10 bin Euro arasında değişiyor. Aylık konaklama fiyatlarımız ise, 5 bin Euro'dan başlayıp 40 bin Euro'ya kadar çıkıyor. Kalış süresi uzadıkça misafirlere daha avantajlı fiyatlarla konaklama fırsatı da sunuyoruz.”

Manzara fiyatları etkiliyor

Trafiğin günden güne yoğunlaştıgı İstanbul’da, şehrin merkezi Taksim Gümüşsuyu’nda konumlanan Istanbul Boğazı’nı kucaklayan süitler konuklarına huzur vadediyor. Park Prestige Suites’te, konaklama fiyatlarını, büyüklük, yatak odası sayısı, odanın Boğaz manzaralı, bahçe manzaralı ve şehir manzaralı olması gibi faktörler etkiliyor.

Yabancı yöneticilerin gözde mekanı

Park Prestige Suites, iş dünyasından yöneticiler, ceolar, konsoloslar ve bürokratlar gibi üst düzey isimler tarafından tercih ediliyor. Türkiye’ye atanan yabancı yöneticilerden de uzun dönem konaklamalarda yoğun talep alan Park Prestige Suites, konuklarına ev sıcaklığı sunarken, doğum günü, kişilere özel partiler gibi kutlamalar için de sık sık kullanılıyor.
Yurt dışından gelen çocuklu aileler, taşınma ya da tadilat nedeni ile ev arayışında olanlar tarafından da Park Prestige Suites, yoğun talep alıyor.

Tüm otel hizmetlerinden faydalanabiliyorlar
Park Prestige Suites’te konaklayan misafirler, açık büfe kahvaltı ve günlük temizlik hizmetinin yanı sıra fitness, havuz, SPA alanları ile birlikte Park Bosphorus Hotel’in diğer tüm hizmetlerinden indirimli yararlanabiliyorlar.
Ayrıca, elektrik, su, ısıtma, soğutma, internet gibi giderlerin dışında uzun kiralamalarda sunulan bir araçlık otopark hizmeti de süit kira bedelinin içinde yer alıyor. Süitlerde kalan konuklar, Park Bosphorus Hotel’in sunduğu Laundry hizmetlerinden yüzde 50 ve otelin diğer outletleri gibi seçkin hizmetlerinden de yüzde 20 indirimli olarak faydalanabiliyorlar.

Le Luxe hizmet veren 3 otelden biri
Park Bosphorus Suites basın toplantısında konuşan CVK Park Bosphorus Hotel Genel Müdürü Bahri Şahin, İstanbul’da De Luxe olarak hizmet veren 3 otelden biri olduklarını, 65 özel dairesi ile bu segmentte hizmet veren en büyük otel olduklarını vurguladı.

Kral ve başkanlık dairesini bir arada sunan tek otel
CVK Park Bosphorus Hotel’in bünyesinde başbakanlık süitini ve kral dairesini bulunduran tek otel olduğuna dikkat çeken Şahin, başkanlık süitinde bir gecelik konaklamanın 30 bin avro olduğunu söyledi.

Müşterilerin yüzde 90’ı yabancı
Park Bosphorus’ta geçen yıl 200 binin üzerinde misafir ağırladıklarını bu yıl sonuna kadar bu rakamın 500 bine ulaşacağını belirten Şehin; müşterilerinin yüzde 90’ının yabancı olduğuna dikkat çekti.

Geceliği 450 Avro
Park Prestige Suites’te konaklama ücretlerinin 450 bin avro ile 10 bin avro arasında değişiklik gösterdiğini belirten Şahin, “450-500 avrodan 10 bin avroya varan konaklama ücretlerimiz var. Bir günlükten, 1 aylığı, bir yıllığa gelenler var. 3 yıllığına kontrat yapan expatlar var. Misafirlerimiz arasında Ortadoğu’dan gelen prensler var. Aileleri haftalarca gelip konaklayabiliyorlar. Home Office olarak kullanan üst düzey yöneticilerimiz var. 20’ye yakın toplantı odasında misafirlerini konaklatıp, öğle yemeklerinde misafirlerini konuk edebiliyorlar” dedi.

İstanbul’da Şehir otelciliğinde büyümeyi hedefliyoruz
İstanbul’da şehir otelciliğinde büyümeyi planladıklarının söyleyen Şahin, “İstanbul’da şehir otelciliğinde büyümeyi planlıyoruz bunun için görüşmeler yapıyoruz. Şehrin uzağında istemiyoruz. Ağırlıklı Boğaz hattında olsun istiyoruz. Ekonomik tablo biraz daha netleşirse net rakam verebiliriz. Planlama aşamasında olan ama henüz netleşmeyen çalışmalarımız var. Bodrum’da 5 yıldızlı bir otel olacak 2 yıl içinde çalışmalarımız tamamlanacaktır”ifadesinde bulundu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.