Pasaj Eryaman Projesinde 150 Bin Liraya 1+1 Daireler

Ankara Etimesgut'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Temmuz 2015
Pasaj Eryaman Projesinde 150 Bin Liraya 1+1 Daireler

Arıkan-Gündüz-Toprak Yapı ortaklığının Ankara'da yükselen Pasaj Eryaman projesinde 1+1 daireler 150 bin liradan başlıyor.

Ankara'nın Etimesgut bölgesinde Arıkan-Gündüz-Toprak Yapı ortaklığı tarafından 4 bin metrekarelik alanda 98 konut kapasitesi ile inşa edilen Pasaj Eryaman projesi 60 metrekarelik 1 oda 1 salon dairelerden oluşuyor.

PASAJ ERYAMAN PROJE DETAYLARI

Arıkan-Gündüz-Toprak Yapı tarafından hayata geçirilen Pasaj Eryaman projesi 44 dükkan ve 98 daireden meydana geliyor. Rezidans kısmını oluşturan dairelerin tamamı 1+1 ve 60 metrekare büyüklüğünde. Tek blok halinde tasarlanan projenin alt kısmında çarşı kısmı yer alıyor. Dükkanlar sadece kiralanabilecek.

Eryaman’ın yeni yaşam fikri olarak hayata geçirilen Pasaj Eryaman, sunduğu özelliklerle zamandan tasarruf ettiren güvenilir bir yaşam alanı olmayı başarıyor. Projede tamamı 1+1 dairelerden oluşan rezidans kısmının yanı sıra 44 dükkan da yer alıyor. Pasaj Eryaman projesi pasaj kültürünün nostaljik atmosferini yeniden canlandıran kapsamlı iş merkezi ile konut sahiplerinin ve cadde üzerindeki ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırlanıyor. Projedeki daireler ticari tapulu olacağını için kira getirisinin yüksek olması bekleniyor. Ön talep aşamasında olan Pasaj Eryaman projesinde satışlar Haziran ayında başlayacak.

EYLÜL 2016'DA TESLİM

Projede fiyatların 150 bin liradan başlaması bekleniyor. Pasaj Eryaman'da ödeme koşulları henüz belirlenmedi. Ön talep aşamasında olan Pasaj Eryaman projesinde teslimlerin Eylül 2016'da yapılması planlanıyor.

PASAJ ERYAMAN PROJE BİLGİLERİ

Pasaj Eryaman Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Yavuz Selim Mah. 12. Cad. No: 9 Eryaman, Etimesgut/Ankara
Telefon : 0312 247 30 90
Web : www.pasajeryaman.com
E-mail : info@pasajeryaman.com

Pasaj Eryaman Projesi Fotoğrafları :

Pasaj Eryaman Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- AVM
- Çarşı
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Asansör
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Pasaj Eryaman Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Murat

16 Aug 2016, 21:52

Arikan Gündüz insaat Eryaman bolgesinde 6. Projesini yapmakta ve tum konut alan musterilerinden tam not almakta. Toplamda farkli projelerden 5 ev alan tanidiklarimin goruslerini paylasmak istedim.


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.