Pazaryeri Kaymakami Özdel, Bozüyük Kent Konseyini Ziyaret Etti!

Bilecik Bozüyük'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

27 Ağustos 2015
Pazaryeri Kaymakami Özdel, Bozüyük Kent Konseyini Ziyaret Etti!

Bilecik’in Bozüyük Kaymakamlığına vekalet eden Pazaryeri Kaymakam’ı İbrahim Özdel, Bozüyük Kent Konseyi'ni ziyaret etti...

Konsey Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek kent konseylerinin kuruluşu, amacı ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Tekelioğlu ”Kent yaşamında, kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma ilkelerini hayata geçirmek amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Çocukların, gençlerin, kadınların ve engellilerin toplumsal yaşamdaki etkinliklerini artırmak, ilçe halkı ile yerel yönetimler arasında köprü oluşturmak ve ortak akıl doğrultusunda hareket etmek amacını güder” dedi.

İlçe Kaymakamı Özdel ise, kent konseylerinin önemine vurgu yaparak “Özellikle yönetim ilkeleri doğrultusunda hareket edildiğinde kent konseyleri çok güzel çalışmaları yerine getirmede başarı sağlar. Kent Konseyi bünyesinde yer alan sivil toplum kuruluşlarının destekleri olduğunda yönetimin ilçe adına alacağı kararlarda etkili olur. Yönetim olgusundan yönetim bilincine geçildiğinde başarımız bir kat daha artar. Ben Bozüyük Kent Konseyimizin çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizleri ağırlama nezaketini gösteren Kent Konseyi Başkanımız Muzaffer Tekelioğlu başta olmak üzere, yürütme kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” diye belirtti.
Ziyarette bulunan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ise “Değerli hemşehrimiz Kent Konseyi başkanı Muzaffer Tekelioğlu’na teşekkür ediyorum. Gerek Pazaryeri, gerekse Bozüyük için çok değerli hizmetleri var. Bizler birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece başaramayacağımız iş yoktur. Bizleri misafir ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette İlçe Kaymakamı Özdel’le birlikte Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın babası Reşit Akdoğan, Mustafa Aydemir Ertaş ve Nur Ertaş, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner ve Emniyet Amiri Adem Özay Cengiz de hazır bulundu. İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Hazır beton sektöründe tehlike çanları çalıyor!

Hazır beton sektöründe tehlike çanları çalıyor!

THBB tarafından hazırlanan 'Hazır Beton Sektör Raporu' açıklandı.

09 Temmuz 2017


Londra’daki facianın ardından flaş gelişme!

Londra’daki facianın ardından flaş gelişme!

Londra’da Grenfell Tower’da çıkan yangın sonrası 79 kişinin yaşamını yitirdiği olaydan sonra İngiliz

24 Haziran 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat