Pekcan Grup Star Çelik Kapı’yı Markalarına Ekledi!

09 Ekim 2015
PAYLAŞ
Pekcan Grup Star Çelik Kapı’yı Markalarına Ekledi!

2011 yılında Kuşadası’nda kurulan Pekcan Grup Star Çelik Kapı ile bayilik anlaşması imzaladı...

2011 yılından beri ev dekorasyonu ve inşaat konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan Pekcan Grup, bayiliğini yaptığı markalara Star Çelik Kapı’yı da ekledi. 2002 yılında üretime başlayan Star Çelik Kapı, Balkanlar’dan Avrupa’ya, Ortadoğu’dan Afrika’ya uzanan ihracat ve bayilik ağı sektöründe en iyi markalardan biri konumunda bulunuyor.

Güvenlik ve kalite odaklı müşteri memnuniyetini ilke edinen Star Çelik Kapı, merkezi kilit sistemi, alarmlı, kameralı, parmak izli sistem ve göz retinası ile açılabilen kapılarda Türkiye’de ilklere imza atıp, aylık 12.000 adet çelik kapı üretim kapasitesine ulaşıyor.

Pekcan Grup yönetim kurulu başkanı Mehmet Pekcan konuyla ilgili olarak: “ Star Çelik Kapı gibi yurt içi ve yurt dışı faaliyetleriyle ülke ekonomisine büyük katkısı olan lider bir firmayla çalışacak olmak mutluluk verici bir olay. Kaliteli malzeme ve usta işçilik ortak noktalarımız. Pekcan Grup olarak müşterilerimizin hayal ettiği dekorasyon önerilerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Bunu yaparken de sektörünün en iyi markalarıyla iş birliği yapıyoruz. Güvenlik konusunda teknolojinin tüm olanaklarından faydalanan Star Çelik Kapı, 15 günde kapınızı teslim ederek, sektörün en büyük sorunu teslimat konusunu aşmış bulunuyor. Müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz için de Star Çelik Kapı gibi bir marka ile çözüm ortağı olmak istedik.” Dedi.

2011 yılında Kuşadası’nda kurulan Pekcan Grup, markalarıyla büyüyerek müşterilerine en iyi ve doğru hizmeti veriyor.


"Pekcan Grup Star Çelik Kapı’yı Markalarına Ekledi!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap