Pekdemir İnşaat'tan Yeni Proje

Pekdemir İnşaat İzmit Çayırköy'de 280 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin 3 ay içinde satışa çıkması bekleniyor...

10 Ocak 2017
Pekdemir İnşaat'tan Yeni Proje Pekdemir inşaat İzmit Çayırköy'de 280 konutluk yeni bir projeye başlıyor. Projenin 3 ay içinde satışa çıkması bekleniyor...

Evimiz Kocaeli projesini teslim eden Pekdemir İnşaat yeni projesi için kolları sıvadı. Pekdemir İnşaat yeni projesini Kocaeli Çayırköy'de hayata geçirecek.

Yahya Kaptan'a komşu, planlı gelişen ve deniz manzarasına hakim bir bölgede inşa edilecek olan proje için hazırlıklar sürüyor. Toplam 280 konuttan meydana gelen projenin lansman ve satışına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanacak.

34 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilecek projede farklı metrekarelerde 2+1 ve 3+1 ara kat dairelerden, 3+1 ve 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Mimar Cem Sorguç imzası taşıyan Pekdemir İnşaat Çayırköy projesi şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika, 3. köprü ve havalimanı bağlantısına 1,5-2 kilometre mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.