Pırlanta Göztepe Satışa Çıktı

İstanbul Kadıköy'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Aralık 2015
Pırlanta Göztepe Satışa Çıktı

Erkan inşaat "Pırlanta" serisinin yeni halkası olan Pırlanta Göztepe projesini satışa çıkardı. Pırlanta Göztepe projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor...

Erkan İnşaat inşaat Pırlanta serisinin yeni halkalı Pırlanta Göztepe projesini resmi olarak satışa çıkardı.

Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Pırlanta Göztepe projesi 8 bin 774 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

20, 22 ve 24 katlı 3 bloktan oluşan Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe projesinde toplam 446 konut yer alıyor.

Pırlanta Göztepe FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

METREKARESİ 7 BİN TL
Büyüklükleri 66 ile 290 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Pırlanta Göztepe projesinde metrekare birim fiyatları 7 bin TL'den başlıyor.

LANSMANA ÖZEL YÜZDE 10 İNDİRİMLE
Daire fiyatlarının 540 bin TL'den başlangıç gösterdiği Pırlanta Göztepe projesinde liste fiyatları üzerinde lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Pırlanta Göztepe projesi, Okan Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi'ne yakın konumda yer alıyor.

METRONUN YANIBAŞINDA
Projede Bağdat Caddesi, minibüs caddesi, metrobüs, Ünalan metro durağı, Göztepe metro durağı, Kadıköy vapur iskelesi, Kadıköy metro durağı ve Şükrü Saraçoğlu Stadı'na bir kaç dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Pırlanta Göztepe projesinin sosyal olanakları arasında ise yürüyüş parkurları, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitnes center, sauna, kafe, güvenlik, otoprak ve restoranlar yer alıyor.

ALICISINA ÇOK KAZANDIRACAK
Pırlanta Göztepe projesinin alıcısına yüksek getiri sağlayacağına dikkat çeken Erkan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan, "Lansmana özel fiyatlarla metrekaresi 7 bin TL'den satışa çıktık. Bu rakamlar çok kısa süre için geçerli. Proje alıcısına çok yüksek kazanç sağlayacak. Proje tamamlandığında metrekare birim fiyatları 10 bin doları bulacak" dedi.

KİMSEYİ MAĞDUR ETMEDİK
Projede 290 hak sahibi ile anlaştıklarını vurgulayan Erkan, "Tüm hak sahipleri ile tek tek anlaşma sağladık. Kimseyi mağdur etmedik. Herkese mevcut metrekaresi kadar daire verdik" diye konuştu.

SÖZLEŞME İLE DAİRE SATMIYORUZ
Erkan İnşaat olarak hiç bir zaman sözleşme ile daire satmadıklarının altını çizen Mehmet Emin Erkan, "Biz sözleşme ile daire satmadık satmayacağızda. Bu projemizde kat irtifakını aldık. Tapuları hemen veriyoruz" şeklinde konuştu.

YENİ "PIRLANTA"LAR YOLDA
Pırlanta serili projelerinin devam edeceğini vurgulayan Erkan, görüşmelerimiz devam ediyor. Pırlanta markalı yeni projelerimiz olacak diye sözlerini tamamladı.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


2 yorum

Talat KIV

26 Oct 2016, 02:54

toprak yüklese daha kötü ya. demek sağlam zemin ki. kaya yüklüyor.Kentsel dönüşüm ilan edilmiş yapacak bir şey yok. biraz katlanmak lazım. 290 arsa malikleri ile anlaşmışlar.


admin

31 Jan 2016, 11:25

Gece gece kayaları kamyonlara yüklerken inanılmaz gürültü çıkarıyorlar. Çok rahatsız oluyoruz. etrafta bir sürü apartman var insan yaşıyor oralarda. Insanlara, çevreye saygısı olmayan bir firma Erkan grup. Yaptığı inşaata da bundan dolayı guvenmem.


GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.