Pırlanta Göztepe’de yaşam başlıyor

Fikirtepe’de ayrıcalıklı sosyal donatılarla zenginleştirilen Pırlanta Göztepe projesinde ev teslimleri 6 ay içinde başlayacak.

27 Temmuz 2017
Pırlanta Göztepe’de yaşam başlıyor Kentsel dönüşüm ile yeni bir çehreye bürünen Fikirtepe’de inşa edilen Pırlanta Göztepe projesinde hayat başlıyor. Türkiye’nin en büyük dönüşüm alanı üzerinde Erkan inşaat imzasıyla AVM konseptiyle tasarlanan proje, 3 blok ve 34 ticari dükkândan oluşuyor. Ömer Çamoğlu tarafından mimari tasarımı yapılan projede toplam 446 daire yer alıyor. Metrekare birim fiyatı 7 bin TL’den başlayan projedeki konutların fiyatları 619 bin TL ile 3 milyon 564 bin TL arasında değişiyor.

ULAŞIM YÜRÜME MESAFESİNDE

Avantajlı konumuyla yatırımcıların dikkatini çeken proje, metrobüse 3 dakika yürüme mesafesinde, Avrasya Tüneli’ne ise araçla 7 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Trafiğe takılmadan konforlu bir hayat yaşayabileceğiniz projenin diğer önemli ulaşım avantajı ise Bağdat Caddesi ve Minibüs Caddesi’ne yürüme mesafesinde konumlanması. Ayrıca, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ve Marmara Üniversitesi'ne 1 dakika, İDO’ya ise sadece 10 dakika mesafede inşa ediliyor.

AYRICALIKLI BİR YAŞAM ALANI

Fikirtepe’nin yaşam alanı anlayışını da değiştirecek olan proje, sosyal donatılarıyla da kendi farkını ortaya koyuyor. Yatırımcılarına ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açan Pırlanta Göztepe projesinde, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, yürüyüş parkuru ve güneşlenme terası gibi zengin sosyal donatılar bulunuyor.

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.